Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków - mam dla Was propozycję powrotu do gry #tibia na serwerze Vita (Open Pvp).
Sam wróciłem do tibijki po prawie 1,5 letniej przerwie spowodowanej głównie skończeniem studiów, kilkumiesięczną podróżą oraz przygotowaniami do ślubu.

Dlaczego Vita?
Serwer powstał 17 kwietnia 2017 roku, gdzie od początku panował system battleeye, który uniemożliwił używania botów. Jest jedna dominująca gildia, która nie atakuje neutralnych graczy, więc na serwerze jest spokojnie i trudno spotkać PK.
Nie ma przeludnienia jak np. na #antica , respy są o wiele częściej wolne.
Gra kilku Mirków, nawet jeden niedawno rozpoczął swoją grę - @ZygmuntZygmuntowski.

Po dołączeniu na serwer możecie od początku liczyć na moją pomoc. Rzucę coś na start, oprowadzę (znam miejscówkę co można wbijać od 8 do 100 lvla ( ͡° ͜ʖ ͡°), kumpel już wbił 90 lvl na tym respie xD + duży profit), czy pomogę w questach.
Chciałbym utworzyć gildię i uruchomić Teamspeaka do lepszej komunikacji i pośmieszkowania.
Gildia będzie full neutralna, nastawiona na wykonywanie questów, bossów, wspólnych huntach i oczywiście obrony przed random PK. Jeśli chodzi o mój lvl to obecnie mam maina 330+ i noob chary na poziomie 50 i 80.

Uwaga! malutki #konkurs - Nazwa dla gildii... Nie mam pomysłu i liczę na Waszą kreatywność. Dla najlepszej odpowiedzi, którą wybiorę do utworzenia gildii wysyłam 25 TC lub CC na serwerze Vita.

#vita #tibia #tibiazwykopem #gry #mmorpg
Beik - Witam Mireczków - mam dla Was propozycję powrotu do gry #tibia na serwerze Vit...

źródło: comment_u91QUwCExkdKoBZcpVwL2jCQvN6lK7wq.jpg

Pobierz
  • 42
duży profit


@Beik: to expowisko wymiata bo można na stealth ringu biegać cały czas i wychodzi sie takim magiem na lekki plus ale na pewno nie jest to duzy profit, duży profit to masz na mutated tigerach na arena yalahar