Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Panowie i Panie, dodam posta dotyczącego ostatniej rozbiórki z instrukcją czego nie robić póki jestem na świeżo i pamiętam czym nieświadomie mi krwi napsuliście XD
Po pierwsze, przy takich hurtowych rozbiórkach gdzie na prawdę jest masakra z wprowadzaniem sporej ilości danych jak najszybciej i bardzo istotna jest ich przejrzystość. Trochę mnie denerwowały posty gdzie kopiowaliście całą listę i tylko przy paru pozycjach pisaliście ilość. Ponieważ musiałem powoli skanować w większości puste pozycję żeby znaleźć parę checkpointów. Dużo czasu na to traciłem, i zdarzało się że myliłem przez pośpiech. Druga sprawa to posty w stylu 'biore 1 2 4 6 8 10 11 13..'. Jest to sytuacja lepsza niż przykład wyżej, ale w pośpiesznym wprowadzaniu jakoś nieprzyjemnie się analizuje taki ciąg danych. Jeden Mirek tak wprowadził 'biore 1 2 3 4 5 .... w butelkach 50 ml i na dalej dopisał że pozycja 21 20 ml. Przez pośpiech przeoczyłem ten dopisek i całe szczęście że się upomniał to zdążyłem jeszcze domówić brakującą ilość oleju ponieważ wszystko było już rozdane... Trzecia sprawa to pojedyncze komentarze, no nogi z dupy powyrywam jak jeszcze raz ktoś będzie pisał 6 komentarzy po jednej pozycji. Cofanie się w tabeli to mordęga i tracenie czasu... Czwarte to deklaracje na PW w trakcie trwania rozbiórki, nie róbcie tego bo i tak w czasie takich akcji nie mam czasu na czytanie PW, a zresztą nie mogę akceptować takich deklaracji ponieważ chcę żeby była przejrzystość danych i żeby każdy mógł sprawdzić szansę na załapanie się na zapach. Piąte i ostatnie, ale najlepsze XD Pan @krysciu_k napisał komentarz z deklaracjami, ale bez ilości. Ileś tam komentarzy niżej dodał że 'wszystkie oleje po 10 ml'. Sprawa oczywista, uzupełnienie danych. Taki #!$%@? XDD patrząc z mojej perspektywy to po przeczytaniu pierwszego komentarza z automatu robię deklaracje po 10 ml. Idę dalej, wprowadzam dane po kolei i widzę ten drugi komentarz. Jak byłem na świeżo to zakapowalem że to do posta wyżej, ale po 2 godzinach wklepywania, jak spojrzałem na górę to mi się gorąco zrobiło że przegapiłem posta gdzie jakiś Mirek chce wszystkie oleje, a tu już większość przydzielona innym użytkownikom XD ja #!$%@?, zacząłem kombinować z dodaniem w środku kolumny, tabela mi się zaczęła rozjedzać, formuly zaczęły się krzaczyć no masakra. Po 10 minutach kombinowania poscrollowalem post rozbiórki do góry i mnie oświeciło że to byla tylko część komentarza z góry. Ja #!$%@? jakbym Cię wtedy spotkał to płaskuna byś z miejsca zebrał krysciu XD.
No to tyle XD mam nadzieję że weźmiecie sobie do serca te uwagi i następnym razem sprawniej to pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam też przykład z jakiego najlepiej się zbiera dane:

1. Tom Ford Tobacco Vanille 10
4. YSL M7 10
14. Dior Homme 10

Tak na przyszłość róbcie, pozdro!

#genericoils
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kexu: no ale wg jednego Mireczka co siedzi w olejach na ten moment robię jedne z największych, ale zdecydowanie najszybsze rozbiórki w całej pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest jedna grupa gdzie od momentu deklaracji do chwili otrzymania paczki trzeba czekać 3 miesiące, u mnie to ~ 2 tygodnie, szybciej się po prostu nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)