Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a 35-latkow powszechnie się uważa za młodych ludzi :).


@NieRozumiemIronii: Dziękuję za wsparcie. Ale w sumie jak miałem 19 lat to jak ktoś miał 30 to już był dla mnie starcem. Teraz mam 34 lvl i nawet jak ktoś ma 50 czy 60 to jeszcze młody jest. Trochę zmienia się postrzeganie świata :D
@WolfSky: Gdyby tylko u nas w Polsce było na tinderze więcej milfów, to bym chyba wszystkie małolaty i podobne mi wiekiem odrzucał z miejsca. Pogadasz jak z normalnym człowiekiem, nie ma jakichś prób pompowania swojego statusu, wywyższania się, można się napić, wyjść gdzieś bez napinki, seks jest lepszy.
Kiedy po raz enty z ust siksy słyszę, że mężczyźni to dzieci, to jedyne co mi przychodzi do głowy, że co niektórym młodym
@WolfSky: też jak korzystałem z tindera uwielbiałem nieco dojrzalsze i obyte kobiety :D milfy jak to nazwałeś. Nie dość, że od krótkiej wymiany zdań na tej durnej aplikacji do samego spotkania mijały czasem ledwie godziny, to nie #!$%@?ły się w tańcu. One wiedzą czego chcą i czego szukają w odróżnieniu od studentek (i niżej), które chcą sobie tylko popisać dla atencji.
bo tak jest, ale pod warunkiem, że masz to, czego laski oczekują od faceta 30+

Pozycje, pieniądze, ogarnięcie i doświadczenie.


@DobrzeNaoliwioneLozysko:
haha.. może jeszcze frytki do tego ? To się trochę robi tak jak z ofertami o pracę, młody z co najmniej 20 letnim doświadczeniem itp :D

Tacy faceci dawno są zajęci i nawet nie spojrzą na jakieś siksy które lecą na pozycję i pieniążki :D