Wpis z mikrobloga

Przyszła pora na zakup własnej strzelby. Pytałem już na discordzie ale nie wszyscy tam siedzą. Trap chyba nie jest dla mnie, pomyślałem więc o shoot offach i strzelbie dynamicznej, więc chyba najrozsądniejszym wyborem będzie pompka. Mój wewnętrzny żyd mówi mi, żeby nie przesadzać z ceną bo ta broń będzie używana od wielkiego dzwona. Mossberg Maverick 88 wydaje się więc pierwszym wyborem. Ma ktoś? Daje radę, czy może jednak dopłacić do 500-tki? A może jakaś inna propozycja z Waszej strony?

Jaka długość lufy?

#bron #broniarze #strzelectwo #strzelectwosportowe #strzelnica
L3stko - Przyszła pora na zakup własnej strzelby. Pytałem już na discordzie ale nie w...

źródło: comment_xnvmKBRYB3l49spHvZRT9lqfl0qGQKVq.jpg

Pobierz
  • 47
@L3stko: taaaaa. :) a do meksykanskiej fabryki mossberga wjezdzaja kebabowe czesci ktore sa wykonywame "u podwykonawcy" i w ten sposob kebabowe czesci staja sie meksykanskimi. :) Tak niestety dziala caly przemysl i to nie tylko w USA. Podwykonawca jest uznawany na wewnetrzny proces produkcyjny i nie musza o tym informowac tak jak musza informowac o "dostawcy" :)
@L3stko: Na zawodach ostatnio każdy jeden strzał był celny, bez wyjątku - a startowałem w 2 konkurencjach. Przegrałem tylko ze względu na czas - ale to już moja wina. Nie chcę żadnej innej pompki. ;)