Wpis z mikrobloga

Długa część środkowa twarzy (Midface)
Większość osób na tagu, przegrywa swoje życie z powodu wzrostu, zakoli bądź też problemów psychicznych. Warto jednak wspomnieć o nieco bardziej "egzotycznych" rodzajach przegrywu. Jednym z nich jest nieproporcjonalnie długa część środkowa twarzy (ang. long midface), który kolokwialnie zwie się końską twarzą (ang. horseface). Badania wykazały, że kobiety preferują mężczyzn o bardziej szerokich twarzach (FWHR), co często idzie w parze z kompaktowym midfacem (Ale nie zawsze bo, np. ja mam niskie FWHR i compact midface). Szeroka twarz zdradza dużą ilość testosteronu, a więc przydatność do rozmnażania. Mężczyźni z szerszymi twarzami są postrzegani jako bardziej agresywni i socjopatyczni, a więc wykazują cechy pożądane przez kobiety.
Stosunek wymiarów, części środkowej twarzy, mierzy się poprzez podzielenie odległości między środkami źrenic oczu, przez odległość pomiędzy źrenicami a ustami (patrz obrazek C.).
Problem zaczyna się gdy ten stosunek spada poniżej 1.0. W takim wypadku im mniej on wynosi tym bardziej oddalasz się od poziomu pełnoprawnej istoty ludzkiej (patrz obrazek A.) Gdy dotknął Cię ten defekt, to automatycznie trafiasz do kategorii sub5/subhuman (poniżej przeciętnej, czyli <5/10 w wyglądzie, co czyni Cię untermenshem).
Czy mamy na tagu jakiegoś horseface-cela? Jak sobie radzicie z tym niszowym przegrywem? Niedawno Incel TV, wypuścił film o części środkowej twarzy co zainspirowało mnie do tego wpisu.
By ukazać jak wielkim jest to defektem przyjrzyjmy się obrazkowi B. gdzie widzimy wyraźnie, że nawet gdy posiadasz dużą maskulinizację żuchwy, to długi midface i tak finalnie może podważyć Twoje człowieczeństwo!
#blackpill #redpill #przegryw #codziennyblackpill #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #lookism #wyglad
B.....W - Długa część środkowa twarzy (Midface)
Większość osób na tagu, przegrywa sw...

źródło: comment_0n4aq6lWLWi6X3CDxSI6XCdLABpWYG3P.jpg

Pobierz
  • 16
@Blackpill_RAW:
Przeciez Ryan Gosling ma ten stosunek mniejszy od 1 i to ewidentne widać na twoim obrazku. Chyba nie do końca zrozumiałem albo miałeś na myśli liczbę 0.5 i #!$%@? się.
Stosunek wymiarów, części środkowej twarzy, mierzy się poprzez podzielenie odległości między środkami źrenic oczu, przez odległość pomiędzy źrenicami a ustami

Problem zaczyna się gdy ten stosunek spada poniżej 1.0. W takim wypadku im mniej on wynosi tym bardziej oddalasz się od poziomu pełnoprawnej istoty ludzkiej (patrz obrazek A.)


@Blackpill_RAW:
Z tego wynika, że Gosling ma problem z człowieczeństwem, bo tak na oko ten stosunek u niego wynosi ~ 0.7.
@Blackpill_RAW:

mierzy się poprzez podzielenie odległości między środkami źrenic oczu, przez odległość pomiędzy źrenicami a ustami

A nie między szerokością twarzy na poziomie oczu i odległością między źrenicami a ustami?
Gdyby było jak piszesz, każdy chyba przykład miałby FWHR < 1.