Wpis z mikrobloga

@Meybah: przeceniasz Kliczkę. On od lat walczył z plackami którzy nie wymagali rozwijania się, poprawy jakiś elementów. Jak wyszedł do konkretnego Saszy to widać było podstawowe braki w arsenale, tam powinna być dyskwalifikacja Kliczki. A fury z racji rozmiarów zaklinczowac się nie dał i Kliczko walkę przegrał. Kliczko w momencie walki z AJ nie był mistrzem świata i jasne było że nie radzi sobie ani z puncherami ani z dobrymi superciezkimi,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@CherepakhaNinja: @TheInquisitive4Ever: Nigdy nie byłem fanem kliczki no ale jednak trzeba być obiektywnym ze dzoszek miał najlepszy rozklad jeśli chodzi o wagę ciężka. Oprócz pokonania kliczki byli piesciarze z czołówki jak Parker, Povietkin, Whyte i solidnych średniakow jak Breazeale, Molina, Martin. No rzeczywiście samych bumow klepal wszyscy słabiaki to kto według was jest w czołówce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) AJ fanem tez nigdy nie byłem i
@Meybah: nie wiem kto go nazywa bumem ale do niedawna ludzie Wildera tak nazywali teraz bali by sie usiac w pierwszym rzedzie w obawie ze zostana znokautowani WILDER FURY AJ USYK AR to jest mega mocna czołówka i kazdy z nich zasługuje na mistrza
@FantaZy: Joshua potrafi boksowac, ma swietny podbrodkowy i ogolnie jest silny i atletyczny, ale zbyt miekki, zawsze jak ma z kims wymieniac ciosy to ma problemy. Dlatego mali i szybcy ciezcy jak Ruiz czy Povietkin sa dla niego koszmarem stylowym, ale tez podejrzewam ze taki Miller tez moglby mu napsuc krwi a moze i nawet wygralby ta walke. Ja jako jedyny dawalem w czerwcu Ruizowi szanse, mam na to wpis moge
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meybah: no właśnie wygląda na to że AJ nie bardzo potrafi przyjąć... na pewno rewanż to nie będzie mecz do jednej bramki i będzie ciekawie.

Przy okazji ciekawi mnie też czy Wach zrobi tylko skok na kasę czy też coś pokaże