Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
Mam 23 lata i jestem dziewicą. W czasach gimnazjalnych byłam w 4-letnim związku i nie chciałam uprawiać seksu, ponieważ byłam jeszcze gówniarą, a potem panicznie bałam się zajścia w ciążę. Pod koniec liceum i na początku studiów byłam w 3-letnim związku i wciąż nie chciałam uprawiać seksu, ponieważ nie czułam się gotowa i uważałam, że dla chwili przyjemności, nie warto marnować swojej przyszłości. Teraz mam 23 lata, nie mam chłopaka, jednak stosunkowo często umawiam się na randki z #tinder (ogólnie uchodzę za stosunkowo atrakcyjną kobietę, ostatnio zrobiłam test na #photofeeler i oceniono moje zdjęcia na ponad 9, chociaż nie wiem, czy to jest aż tak miarodajne, bo ja sobie aż tyle bym nie dała xd) i okazji do seksu w swoim życiu miałam stosunkowo sporo. Teraz moje myślenie się zmieniło i czuje, że jestem gotowa, ale nie chcę uprawiać seksu z randomowym ziomkiem z tindera. A znalezienie mężczyzny do związku, który mnie urzeknie i którego ja urzeknę, jest bardzo trudne. Boje się, że jak poznam jakiegoś chłopaka, to gdy usłyszy, że mam 23 lata i nie uprawiałam seksu, to stwierdzi, że coś jest ze mną poważnie nie tak i mnie skreśli. #niebieskiepaski jakbyście zareagowali na taką informację od waszej przyszłej, potencjalnej kandydatki na #rozowypasek ? Dodam tylko, że na inne aktywności byłam otwarta będąc w związkach. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: Są i plusy i minusy, plusy takie że się szanujesz i na pewno i wielu zapunktujesz bo to dobrze świadczy o Tobie i nie ma czego się wstydzić a minus taki że jeśli liczysz na trwały i szczęśliwy związek to musisz zacząć się ruchać, wiadome jest że po 2-3 miesiącach to moze byc za szybko dla niektórych ale trzy lata to juz sporo.

Różnie można to odebrać ale będziesz chciała
Mam 23 lata i jestem dziewicą.


@AnonimoweMirkoWyznania: bait 2/10

okazji do seksu w swoim życiu miałam stosunkowo sporo.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak każda różowa

znalezienie mężczyzny do związku, który mnie urzeknie


@AnonimoweMirkoWyznania: No chadow jest mało, takich co chcą związek jeszcze mniej

jakbyście zareagowali na taką informację


@AnonimoweMirkoWyznania: bym się zapytał na #!$%@? kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @Alfiarz To właśnie miałam na myśli. Nie chciałam zmarnować swojej przyszłości i przyszłości ewentualnego dziecka. Teraz już bardziej ogarniam te tematy i wiem, że zajście w ciąże, wcale nie jest aż takie proste.

@bunkrowniema Nie chcę czekać do ślubu, bo wiem, że seks jest bardzo ważnym elementem związku i lepiej sprawdzić wcześniej, czy się dogadujemy pod tym względem, niż jakby to miało wyjść po ślubie i mielibyśmy się rozwodzić czy
OP: @kejterr Ja byłam jego pierwszą dziewczyną i on sam jakoś nigdy nie nalegał na to, a z czasem jak oboje coraz bardziej tego chcieliśmy to związek zaczął się nam sypać i się rozstaliśmy. xd

@TestoDepot
-to nie bait xd
-nie uważam się za wyjątkową i masz rację, że "jak każda różowa" xd
-ja nie chcę chada, bo nie chcę mieć chłopaka, który ruchał co chwilę inną xd, poza tym wygląd