Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
Mam 23 lata i jestem dziewicą. W czasach gimnazjalnych byłam w 4-letnim związku i nie chciałam uprawiać seksu, ponieważ byłam jeszcze gówniarą, a potem panicznie bałam się zajścia w ciążę. Pod koniec liceum i na początku studiów byłam w 3-letnim związku i wciąż nie chciałam uprawiać seksu, ponieważ nie czułam się gotowa i uważałam, że dla chwili przyjemności, nie warto marnować swojej przyszłości. Teraz mam 23 lata, nie mam chłopaka, jednak stosunkowo często umawiam się na randki z #tinder (ogólnie uchodzę za stosunkowo atrakcyjną kobietę, ostatnio zrobiłam test na #photofeeler i oceniono moje zdjęcia na ponad 9, chociaż nie wiem, czy to jest aż tak miarodajne, bo ja sobie aż tyle bym nie dała xd) i okazji do seksu w swoim życiu miałam stosunkowo sporo. Teraz moje myślenie się zmieniło i czuje, że jestem gotowa, ale nie chcę uprawiać seksu z randomowym ziomkiem z tindera. A znalezienie mężczyzny do związku, który mnie urzeknie i którego ja urzeknę, jest bardzo trudne. Boje się, że jak poznam jakiegoś chłopaka, to gdy usłyszy, że mam 23 lata i nie uprawiałam seksu, to stwierdzi, że coś jest ze mną poważnie nie tak i mnie skreśli. #niebieskiepaski jakbyście zareagowali na taką informację od waszej przyszłej, potencjalnej kandydatki na #rozowypasek ? Dodam tylko, że na inne aktywności byłam otwarta będąc w związkach. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 48
rozowa: Bylam w podobnej sytuacji... Bylam w dlugim zwiazku w czasach szkolnych, ale nie czulam sie wtedy gotowa. Potem kolejny zwiazek juz w czasie studiow i to samo, a potem zle sie miedzy nami ukladalo, co mnie nie zachecalo. A potem wstydzilam sie, ze jestem dziewica majac juz 25 lat. Chcialam sobie kogos znalezc, ale balam sie, co sobie o mnie moze taki niebieski pomyslec.
Teraz wiem, ze nie bylo sie
OP: @trll Nie traktuje seksu jako temat tabu, potrafię swobodnie o nim rozmawiać. I nie, nie chcę, żeby mój przyszły seks wyglądał tak, jak opisują to na #zwiazki, że różowe traktują to jako obowiązek/kartę przetargową i nie chcę tylko w nocy pod kołdrą. xd

Ludzie to nie bait. xd To jest przykre, że przez wykop macie tak spaczone podejście do kobiet, że bycie dziewicą w wieku 23 lat, to dla
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że w twoim przypadku w związku z tobą póki co nawet nie ma mowy o seksie, on w ogóle nie istnieje, więc nie jest lepiej jak traktowanie go jako karty przetargowej, a nawet gorzej. #!$%@? typu "nie byłam gotowa", po czym później się piszę o 3 letnim związku będąc dorosłą osobą się zwyczajnie nie łączy w spójną całość.
@AnonimoweMirkoWyznania ja bym chętnie taką dziewicę brał ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale jest jedno ale, ciekawość jak to jest z innymi, może ją popchnąć w stronę zdrady. Jak już się otworzy na sex, to może chcieć próbować więcej. Ale i tak bym zaryzykował ( ͡° ͜ʖ ͡°)-