Wpis z mikrobloga

Naprawde proboje zrozumiec czym kieruje sie enterex zadajac sie z kucem,przeciez kuc pewnie go tak dyma na siano,ze biedny rafalek musi #!$%@? za granica by stac go bylo na wszystkie zachcianki jego bezrobotnej kucowatej zony,az boje sie pomyslec jak uposledzonymi ludzmi sa osoby ktore wplacaja mu donejty na poloneza,osobie ktora nie posiada prawa jazdy,ktora nie umie kierowac pojazdami i nie ma zielonego pojecia,ze dodatkowo auto musi miec polise oc,dodac ze oskarek bedzie mial 1 samochod zarejestrowany na siebie to oc ponad 1k bydzie kosztowac,bo raczej na rafalka go nie zarejestruje bojac sie o swoj "majatek",teraz tylko czekac az kuc bedzie zebrac na polise i idioci beda wplacac kase.
Albo znow rafalek z zakolami wywali na oc za to,ze moze sie kolegowac z kucem.
Jedynie co ja mogl bym wyslac oskarkowi to meskie na rzadko rozrobione gowno.

#axeliocontent
#patostreamy
#kononowicz
  • 16
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: on pewnie nawet nie ogarnia, ze kupujac takiego rzecha jak polonez to trzeba miec wieksze niz minimalne pojecie o samochodach, a watpie zeby potrafil chociaz wlac plyn do spryskiwaczy albo zarowke w aucie wymienic xD. Chociaz moze po tygodniu researchu i kilkunastu tutorialach by mu sie udalo xD
  • Odpowiedz
Chociaz moze po tygodniu researchu i kilkunastu tutorialach by mu sie udalo xD


@yahoomlody: nie, nie. xD Najpierw by mówił, że się źle czuje i "nie ma kiedy zmienić", potem by się dowiedział, że w serwisie za to chcą 50 zł i by przez cały live mówił, że mechanicy naciągają, bo za 3 minuty roboty chcą 5 dych, potem zacząłby narzekać na policję, że czepiają się pierdół, bo komu taka spalona
  • Odpowiedz
@Stinson: no kilka miesiecy temu zebral w internecie o kase jak mu wplaca to udostepni stare niepublikowane materialy z kszkiem ale chyba sie wystaraszyl konsekwencji i #!$%@? ze stanowiska i odpuscil,bo na to chyba musial miec zgode na publikowanie,tak mi sie wydaje,moge sie mylic.
  • Odpowiedz
@enterex: wezzzzz kogo ty tu oszukujesz? Zaraz kazdy uwierzy ze kuc zabiera cie na kebsy kupuje ci i pyta sie rafalku jaki sos ci wziac a chcesz cos do popicia?? Zaraz kazdy ci uwierzy l,ze kuc ci mowi rafal masz tu 50zl na wache bo mnie wozisz,dla niego jestes o tyle wygodny bo masz kase i lizesz mu kohones za to,ze mozesz z nim nagrywac oto cala prawda jego "przyjazni" do
  • Odpowiedz