Wpis z mikrobloga

@mistermirun: Dzbanami jesteście obydwoje i typowi p0lacy, nie #!$%@? bo nie, sam se pan zapierdlaj, ja to mam w dupie. To ci odpisał na swoim poziomie. W cywilizowanych krajach ludzie idą sobie na rękę, są w jakiś sposób mili, nawet jeśli nie chciało ci się, to szkodziłoby odpisać coś w stylu: „Niestety nie, pozdrawiam :)”? Jak w tym chlewie ma być lepiej jak takie dzbany to codzienność xD
@wurst: przecież widać od razu, że gościu jakiś walnięty bo nikt normalny tak nie reaguje, a Ty mi mówisz że mogłem być milszy... Myślisz, że jakbym dodał niestety i pozdrawiam do mojego "nie" to bym dostał inną odpowiedź? Poza tym gość młody, na profilu szlachta nie pracuje i wygląd typowego sebixa (_ )
@mistermirun: zauważyłem że kupujący zazwyczaj mają w dupie to że ktoś może zwyczajnie nie mieć czasu. Kiedyś byłem z kimś oglądać i gość przeprosił że nie ma czasu i dal kluczyki żeby się przejechać samemu. Fakt faktem auto nie było drogie i byliśmy z jednego miasta. Ale taki układ rozumiem. Bo by chcieli smrodzić i smrodzić. Wiedzą że nie kupią a #!$%@?ą w kółko.