Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: Używaj jak chcesz, ale pełen efekt uzyskasz na skórze po połączeniu z Twoim pH skóry. Tak samo rozcieranie, ostatnio dałem coś ojcu do przetestowania jak zobaczyłem, że przymierza się do rozcierania to mu odruchowo uderzyłem dosyć mocno w przedramię mówiąc "co Ty #!$%@? robisz" xD Po chwili konsternacji jego i mojej przeprosiłem, tłumacząc że odruch i żeby tak nie robił.
  • Odpowiedz
@AgentGRU:
Poradnik znanego Perfumiarza luksusowych perfum

Tak na prawdę sam po jakimś czasie rozkminisz ile, gdzie i jak trzeba nakładać perfumy na siebie.
Nie ma jakichś określonych zasad moralnych, czy jakiegoś kodeksu który zabrania ci psiknąć sobie na kołnierzyk koszuli czy gdziekolwiek. Czasem psik na koszule czy też dwa mogą sprawdzić trwałość.

Nie ma jakichś określonych zasad moralnych

  • Odpowiedz
@AgentGRU: #!$%@?.jpg co za bzdura, jak najbardziej można zarówno na skórę, jak i na ubranie. W moim przypadku jednakże lepiej się trzymają na ciuchach, no i mniejsze ryzyko ewentualnej reakcji alergicznej ze względu na bezpośredni kontakt skóry z chemią. Lepiej zachować zdrowy rozsądek, czyli kilka psików na szyje i na nadgarstki i resztę psików na koszulę/ubranie, nie na gołe ciało.
onet to rak, dodaj sobie tą stronę lepiej do zablokowanych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpasticInk powodzenia na ubraniach jak psikniesz specyfikiem robionym pod Arabów ʕʔ

Plama i ciuch do kosza

@Minishcap:

Niedawno użyłem Black Afgano w okolicach obojczyków, założyłem biały t-shirt zanim zapach w 100 procentach wyschnął no i plama. Wrzuciłem od razu do pralki i zeszło. Kiedyś spsikalem też biała koszulkę można by pomyśleć że czymś dosyć bezpiecznym dla niej - Dior Homme Cologne, wtedy zostawiłem do wyschnięcia. Plamy nie
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Spray na cialo, dopiero pozniej jak wyschnie zakladac koszule. A jesli latem aplikowales BA to naturalna karma do Ciebie wrocila i ukarala plama xD Najpewniej tez zalezy to od ilosci oleju w samym zapachu, taki BA jest dla mnie ewenementem bo oprocz niego przy rozlewkach nigdy nie widzialem ciemnej barwy w soku w srodku.
  • Odpowiedz