Wpis z mikrobloga

@gierape: Czego znowu nie rozumiesz lewaku? Co mam Ci wyjaśnić?

Jeśli głosisz cokolwiek opartego o lewackie TFU! badania naukowe jesteś chorą psychicznie zmanipulowaną przez rodzinę wariatką. Jeśli głosisz cokolwiek opartego o chłopski rozum i bajki z pustyni sprzed 2000 lat jesteś cudowną, inteligentną, myślącą samodzielnie młodą kobietą.

ps. idę o zakład że pod tym wpisem jest conajmniej jeden komentarz typu "no i przynajmniej dobra dupa a nie jakaś pokrzywiona gówniara" (
@ryohei: XD
Klasyczne #!$%@? które ostatnio dość rzadko się tutaj pojawiało.

,,I tak, ta dziewczyna dobrze prawi, zwłaszcza ze jej kraj już dawno jest stracony. ,,

Nom, będą pod każdym względem lepszym niż Polska, i będąc jednym z najlepszych krajów do mieszkania na świecie na pewno jest stracony xd

Ja #!$%@?.
@ryohei: Argumentum ad terrorem

,,. Mieszkam w aktualnie w UK i co drugi Angol ci powie, że ma dość tej całej zabawy w poligon dla muslimów, syf na ulicach, gwałty i dźganie nożami,,

Dowód anegdotyczny.

,,Wiec nie gadaj mi tutaj o bezpieczeństwie, bo swojego kraju pod tym względem nie doceniasz i jedyne co w Polsce ci grozi to wpierdziel od Sebka, czy kradzież,,

Gówno prawda xd.

Szwecja ma upadać od paru
Klasyczne #!$%@? które ostatnio dość rzadko się tutaj pojawiało.


Nie masz na to dowodów. Przedstaw naukowy dowód na prawdziwość takiej hipotezy.

,,I tak, ta dziewczyna dobrze prawi, zwłaszcza ze jej kraj już dawno jest stracony. ,,

Nom, będą pod każdym względem lepszym niż Polska,


To opinia. Nie masz dowodów naukowych. Popełniasz błąd logiczny

i będąc jednym z najlepszych krajów do mieszkania na świecie na pewno jest stracony xd


Nie ma na to
Argumentum ad terrorem


Argumentum ad argumentum ad terrorem. Typowy błąd logiczny

Dowód anegdotyczny.


Nie masz na to dowodów naukowych

Gówno prawda xd.


Argumentum ad fekalium.

Szwecja ma upadać od paru lat a jakoś nie dość że nie upada to tylko się umacnia.


Nie masz dowodów. Argumentum ad consolidationisum.

I ma się dużo lepiej niż Polska.


Brak dowodów naukowych.

@Mirrak:
@ryohei: Ta mapa xd

Raz, prawo w Skandynawii i w innych państwach działa inaczej niż w Polsce, zwłaszcza jeśli chodzi o gwałty, więc ta mapa nic nie udowadnia, wyraźnie widać, że nie wiesz o czym mówisz.

Dwa, w Szwecji gwałt jest inaczej rozpatrywany oraz świadomość społeczeństwa jest dużo większa niż w Polsce, temu to co w Polsce nie jest klasyfikowane jako gwałt, za granicą jest. I na odwrót. Więc ta mapa
Ech, serio ci mam statystyki każdej poszczególnej kategorii określanej jako zbrodnia wypisywać i podawać odnośniki


@ryohei:

Nie bo pokazanie statystyk bez zrozumienia tego że prawo w Szwecji działa inaczej niż u nas, nic nam nie udowadnia :v

Te dwa systemy prawne, nasz i skandynawski się różnią i to sporo.
to już nie jest walka typu polskie prawaki/lewaki i tęcze, tylko tam już jest walka o przetrwanie kraju jako Szwecji. Jeżeli ich społeczeństwo się nie obudzi to za 10-20 lat będzie po nich.


@ryohei: ale ale jak to przecież Szwecja miała upaśc już za rok; z resztą chwila, nie upadła już?