Wpis z mikrobloga

  • 0
@pandagata odwodnienie, może poprostu głód. Ja miałam często nudności jak tarczyca zaczęła źle pracować, może problemy z błędnikiem. Możesz zrobić jakieś podstawowe badania krwi jeżeli bardzo cię to męczy
  • Odpowiedz
@pandagata: Wysoki poziom kortyzolu całkiem możliwe, za czym idzie leci ogólnie odpowiedź całego organizmu na to. Zjadasz dużo na wieczór? Może być tak, że Ci się kompleks w nocy nie odpala przez to, co dodatkowo stresuję no i dodatkowo śpij wystarczająco by trochę ogólnie hormony ogarnać. Czemu tarczyca nie intryguje?
  • Odpowiedz
@maslan63: Wlasnie bardzo malo jem na wieczor, kanapke czasem. Raczej nie mam zadnych zmian w zywieniu od roku. A kortyzol skąd? Z tym snem tez raczej wszystko w normie.Tarczyca intryguje wlasnie bo niby mam TSH w normie ale od dwoch lat rosnie (w styczniu mam wizyte kontrolną)
  • Odpowiedz
@pandagata: No ogólnie chodziło mi o hormony stresu. Wiesz to się bierze z wielu różnych rzeczy, właśnie mniej snu, coś w pracy, jakieś infekcje, teraz jest też jednak bardziej ciemno. Przyszło mi do głowy, bo łapie Cię to tylko rano, a wtedy poziom jest najwyższy niektórzy wymiotują rano przez to albo mają biegunki i właśnie z rana kiedy to najwyższe stężenie. Jak masz jakiś przewlekły stan zapalny to też będzie na
  • Odpowiedz