Wpis z mikrobloga

#festyn
#gdansk
na Targu Węglowym jak co roku mieszka śnięty mikołaj i jego świta więc można się wybrać z dzieckiem, jak co roku jest moc straganów z gównianymi towarami w kosmicznych cenach i żarciem z bud wycenionym jak w restauracjach, ale jest jeden mały drobny szczegół -na środku placu stoi buda w której można polatać saniami (vr) i szczerze polecam zabrać tam dzieciaki i samemu spróbować, bilet za 2 minuty takiej zabawy nie jest tani bo 15 pln ale nie cebulić i wydać - niezapomniane wrażenia :)
  • 10
@sailor_73: no, jak na wydanie 15 złotych za dwie minuty rozrywki piszesz "przycebulić", jakby to było jakimś standardem, to przy chwili autorefleksji zauważysz, że to nie ja w tym gronie jestem kretynem, bogaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haramb3: bogaczu? jak byś nie wyciągał zdania z kontekstu i nauczył się czytać ze zrozumieniem to może by do ciebie doszło że nabijam się z tych straganów a vr to świetna zabawa dla dzieciaków, ale o czym ja mówię, jakich dzieciaków z takim podejściem pewnie jeszcze nie masz dzieci i ciekawe czy będziesz miał ?