Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki,

Nadszedł ten czas, aby się oświadczyć. Stąd też kieruje do was pytanie, co do samego pierścionka zaręczynowego. Przeglądając vikop natrafiłem na liczne komentarze sugerujące, by unikać wszelkich sieciówek pokroju apart, yes, glamira, kruk, savicki ze względów bardzo praktycznych, czyli zawyżonych cen oraz zaniżonej jakości. Tutaj pojawia się mój problem, gdyż chodzi o wymagania co do pierścionka zaręczynowego. Koniecznie musi być w białym złocie oraz z czarnym diamentem. Przeglądałem oferty jubilerów i większość oferuje wykonanie klasycznych pierścionków zaręczynowych ze złota i z klasycznym diamentem. Sieciówki mają o tyle przewagę, że spełniają stawiane przeze mnie wymagania, ale cena jest zabójcza, bo sięga blisko 3k PLN. Stąd też pojawia się wątpliwość czy nie lepiej przeznaczyć te 3k na jubilera, który sprostałby wymaganiom i za 3k stworzył pierścionek o jakości znacznie przekraczającej te z sieciówek? Tylko problem tkwi w tym, gdzie takiego jubilera znaleźć?

#zwiazki #pierscionek #zareczyny #bizuteria #milosc #jubiler

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: z jakoego miasta jesteś? Jak z Warszawy to moge sie zapytac znajomego jubilera ktory robi rozne dziwne rzeczy (glowna dzialanosc artystyczna na wystawy niz komercyjna, ale pojedyncze zlecenia przyjmuje).
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Warto zwrócić uwagę na nasze usługi posprzedażowe, którym możemy się pochwalić na tle konkurencji. Możliwy zwrot do 120 dni, wymiana, darmowe dożywotnie odświeżanie, darmowy grawer i darmowa korekta rozmiaru. Nasza firma ma swoją tradycje od ponad 40 lat i zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Warto dodać, że jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie od 08:00 do 24:00. W każdej kwestii nasi doradcy