Wpis z mikrobloga

Jedyna prawilna lista TOP5 drużyn z największymi szansami na mistrzostwo w tym roku, stan na 06.12.2019. Szanujesz, plusujesz:
1) Clippers - duet Leonard/George o ile będzie zdrowy nie będzie miał sobie równych w PO. I cała masa dobrych graczy dookoła. Grają na pół gwizdka, a i tak na lajcie 3 miejsce na zachodzie na teraz. Jest inny faworyt do misia? Nie ma.
2) Lakers - no zaskoczyli mnie, nie powiem. Łatwy terminarz - ok, ale coś tam stworzyli. To, że AD gra świetnie to nie zaskoczenie, ale poukładali resztę. No i Howard, wow. Ale w serii PO z Clippers raczej nie będzie z nich co zbierać.
3) Bucks - nigdy nie byłem ich fanem. Typowałem, że Raptors ich pokonają rok temu i sprawdziło się. Ten zespól jest troche nudnawy i bardziej pod regular niż pod PO. Nie ogarniam hajpu na nich. Sam się dziwię, ze daje ich na pozycji 3.
4) Sixers - no nie ma Butlera, ale co z tego, wszyscy widzą co się dzieje. Gdyby nie Leonard, to rok temu mogli nawet mieć misia. Jak dla mnie nie stoją na straconej pozycji w walce o wejście do finału NBA
5) Rockets - Westbrooka nie trawię, ale Rockets trzeba tu umieścić. Chociaż ostatecznie chyba jednak trochę zabraknie vs Lakers/Clippers

O Nuggets, Jazz, Mavs itp nie ma nawet co pisać, contenderów jest pięciu. Chyba, że będą jakieś wymiany z kapelusza wyciągnięte

#nba

Znam się?

  • Jesteś wybitnym znawcą NBA 20.7% (12)
  • XDDDDD wiatr ci chyba mózg przewiał 79.3% (46)

Oddanych głosów: 58

  • 5
  • Odpowiedz
@Nirin: Dawanie Sixers w tej piątce i pisanie, że mogli iść na mistrza rok temu to kryminał. Rok temu mieli dużo mocniejszy skład, a i tak im się nie udało i przegraliby nawet z Bucks w finale konferencji. W tym sezonie nie mają ławki, nie mają rzutu za 3, jedynie co mają to Embiida i tyle. Nie lubię Szostek, nie jestem fanem ich potencjału, bo go po prostu nie ma. A
  • Odpowiedz
@Nirin:
1. Jeśli LeBron ma coś w zanadrzu tak jak w poprzednich latach czyli bestia w PO to Lejkersi powinni mieć delikatnie większe szanse od LAC
2. LAC - Nie jestem przekonany do Georga w PO, ale możliwe że wyjdzie im niesamowity sezon albo i dwa lata.
3. Celtics - Odejście Irvinga sprawiło że ten zespół wygląda dużo lepiej, jest chemia, Hayward się może nie połamie - stawiam ich trochę wyżej
  • Odpowiedz
@Nirin: Houston nic nie zdziała z Westbrookiem jako druga opcja. Są zdecydowanie zbyt zależni od Hardena, a ich ławka nie jest zbyt potężna.
Sixers nie mają czego szukać z tak słabym rzucaniem za 3. Gdyby Simmonsa jakimś cudem wymienili na na przykład Lillarda to nagle staliby się faworytem, ale jakoś nie widzę u nich rezygnacji z Bena.
Stawiałbym, że ze wschodu wyjdą Bucks albo Celtics, ale zdecydowanym faworytem do tytułu są
  • Odpowiedz