Wpis z mikrobloga

@szczekacz666 masz rację, aczkolwiek w przypadku konieczności samodzielnego kreowania postaci i świata w wyobraźni można się rozminąć z zamysłem Twórcy co finalnie może mieć wpływ na odbiór takiego dzieła.

Wiadomo, że taką postać i otoczenie będziemy Tworzyć w wyobraźni wg. pewnych schematów i własnych doświadczeń, co nie zawsze może być korzystne.
@Himre tu nie chodzi o to, żeby zmieniać moje zdanie, tylko o wywołanie jakieś ciekawej dyskusji, na drażliwy poniekąd temat ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzie ty spędziłaś cały ten rok, nie znasz tych memów z tym chłopem co siedzi przy stoliku w parku z jakimś kontrowersyjnym stwierdzeniem i hasłem "change my mind" ?
@Arthaniel: Cudowne dziecko dwóch gatunków to Choose Your Own Adventure. Polecam w #!$%@? całą serię "Choice of games" jest na steamie za 20 dychy od sztuki. Jest interakcja i wyobrażanie sobie. Format pozwala na tworzenie historii nieco ambitniejszych niż te z większości gier, ale i ogranicza zapędy grafomańskie autora, bo chcąc stworzyć trzymającą się kupy historię z 20 zakończeniami, musisz być nieco lakoniczny.