Wpis z mikrobloga

Wykop - Krótki negatywny obraz opis portalu na którym jestem już 6lat.

Założyłem tutaj konto na aferze zbożowej, stwierdziłem że ładnie zgrany portal, użytkownicy dbają o poziom i w ogóle, jak bardzo się myliłem?

Bardzo, i nie różni się on niczym od normalnego świata w którym człowiek człowiekowi wilkiem, z wyjątkiem tego że tutaj możesz napisać coś i nie będziesz oceniony przez ludzi których znasz, możecie pisać że mam straszny ból dupy, a ja ją wystawie i pozwolę wsypać więcej soli bo tyle obchodzi mnie już wasze zdanie.

#przegryw którzy płaczą i nie potrafią zająć się samymi sobą, bez zainteresowań, albo bojących się takie mieć bo co mogą powiedzieć inni.
Użalają się nad sobą i bardzo dobrze bo na więcej nie zasługujecie skoro opis waszej osoby sprowadzałaby się do narzekania.

#patostreamy to już zupełnie xD ja rozumiem że można to oglądać dla zabawy ale jest to bardziej smutne, dzieci też to oglądają. A wy swoim zachowaniem to promujecie bo lepiej oglądać patologie niż zadbać żeby żadne czasem nie wzięło sobie takiego magikala jako idola.
Jeszcze to promowanie takich osób na #famemma

Ludzkość jest żałosna, daj mi ktoś tagi które trzeba zablokować aby jako tako ten portal znowu wyglądał i mógłbym w jakiś sposób się czegoś dowiedzieć.

Do czarnej listy odrazu leci: #przegryw #famemma #patostreamy #p0lka #psychologia
  • 26
@Dusha w pierwszej kolejności wyrzucam ludzi z Instagrama ktorzy mnie nie obchodzą, później będę przechodził na kolejne portale ( ͡º ͜ʖ͡º) już się nie boje
@Dusha właśnie od kilkunastu dni nic, coś chciałem zmienić w swoim życiu i zacznę chyba od siebie i swojego otoczenia, usuwam ludzi których nieznam np. na takim Instagramie aby skupić się na tych bliższych, chce czytać to co mnie interesuje, chce ludzi którzy nie będą się ze mnie śmiać, których zdanie będę szanować i vice versa.
Jakbym miał odpowiedzieć to w końcu zacząłem brać Życie. :)
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#przegryw którzy płaczą i nie potrafią zająć się samymi sobą, bez zainteresowań, albo bojących się takie mieć bo co mogą powiedzieć inni.

Użalają się nad sobą i bardzo dobrze bo na więcej nie zasługujecie skoro opis waszej osoby sprowadzałaby się do narzekania.


@kitcre: po #!$%@? się oddzywasz jak nie masz pojęcia w temacie?
@kitcre: Ja założyłem konto tutaj bo wszystkie aferki tutaj wychodziły, ludzie pokazywali dowody przeciwko oszustom w różnych kręgach jak polityka i ytb ale dużo osób tutaj po prostu stalkuje innych i próbuje zniszczyć życie bo tak :D