Wpis z mikrobloga

gdzie niema gdzie stanac, sama prywata.


@bam_bax: Gdyby wspólnota wydzieliła Wam osobne miejsca do parkowania, tylko dla kurierów - byłbyś bardziej skory dostarczać paczki?

Pytam zupełnie poważnie. Mamy obecnie wydzielone dwa miejsca tylko dla służb porządkowych, myślę po twoim wpisie czy nie wnieść o rozszerzenie tego dla samochodów poczty i kurierskich.
wiekszosc firm kurierskich ma w regulaminie zapis ze dostarcza paczki do pierwszych drzwi wejściowych czyli wejścia do klatki.


@bam_bax: Możesz pokazać mi ten wpis? Nie mogę go znaleźć.
@Rabusek: Taaaaa a innym razem jak Cie nie ma w domu to będziesz bardzo zadowolony, że kurier zostawi paczkę na ochronie, a nie Tobie awizo po którymś tam razie ... Sam mieszkam w takim apartamentowcu i dupę ruszyć po paczkę nie jest problemem. Skąd się biorą tacy ludzie ... ŻENADA
Taaaaa a innym razem jak Cie nie ma w domu to będziesz bardzo zadowolony, że kurier zostawi paczkę na ochronie, a nie Tobie awizo po którymś tam razie ...


@Domel79: pracuje zdalnie, nie ma fizycznej możliwości na to żeby nie było mnie w domu w czasie pracy kuriera.

Sam mieszkam w takim apartamentowcu i dupę ruszyć po paczkę nie jest problemem.


@Domel79: jak wyżej, jak pracujesz zdalnie JEST to problem.
@Rabusek: Problem ruszyć dupę w ramach 5 minutowej przerwy? To, że pracujesz zdalnie to znaczy, że nie wychylasz głowy z mieszkania przez całe miesiące? Sam pracuję w IT i akurat częściowo zdalnie i nie mów, że nie możesz odejść od kompa ... może to nie praca, a nałóg?
Problem ruszyć dupę w ramach 5 minutowej przerwy?


@Domel79: Pozwól że ja zadecyduje jak będę spędzał 5 minut przerwy - czy przy medytacji czy grając w lola.

To, że pracujesz zdalnie to znaczy, że nie wychylasz głowy z mieszkania przez całe miesiące?


@Domel79: wychylam i sam decyduje jak ten czas spędzam, a nie dyktuje mi go kurier lol

Sam pracuję w IT i akurat częściowo zdalnie i nie mów, że
@Rabusek jakoś mnie nie dziwi, że bordowy nie potrafi podnieść 20kg XD
@ZeT_ 25 zeta zapłacił, a czuje się jak król. Ja #!$%@? można w tej Polsce ruchać was na wszystkim, a wy się na wszystko zgadzacie, a potem wychodzą takie kompleksy. To taka normalna prośba od chłopa, który tyra żeby utrzymać rodzinę, ale bordowy suchar który nie potrafi podnieść 20 kilo, poczuł się jak Pan i władza, bo zapłacił 25 zeta
@Rabusek: Winne są firmy kurierskie, które nie maja planu „awaryjnego” w okresach, gdzie wysyłana jest większa liczba paczek. Kurierzy się po prostu nie wyrabiają. W okresie świątecznym, jeśli nie odbierzesz telefonu od kuriera od razu, to potem się do niego nie dodzwonisz. Na smsy często nie odpisują. A to niewykonanie usługi, za która się płaci. Sam niedawno odbierałem paczkę z sortowni, żeby kurier po raz wtóry nie jeździł cały dzień z