Wpis z mikrobloga

@Rabusek:

@imkrstl: To ty jesteś głupi i śmieszny.

Klient ma mieć nie wykonaną usługę bo firmy kurierskie w #!$%@? go mają podczas okresu największego obłożenia?

To idź teraz gamoniu do dentysty, zapłać 600,00 zł za usługę, a dentysta Ci powie: "tu masz pan wiertełko, lusterko i gaziki i se pan zrób bo ja mam dziś #!$%@?".

Trzeba być #!$%@? gamoniem aby w taki sposób rozumować. I przez takich też gamoni
@Rabusek: generalnie to jeśli paczka za dużo waży, to kurier wcale nie musi Ci tego targać pod drzwi, fakt dopiero powyżej 30kg chyba (nie pamiętam już dokładnie, bo epizod w kurierce zakończyłem grubo ponad rok temu), ale jak zamówisz taki ciężki szajs to nie zdziw się jak pod domem kurier zadzwoni i zaprosi na dół do auta po odbiór paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: U mnie już dwa razy - jeden z Inpost a drugi z DPD zostawili paczkę pod drzwiami od mieszkania bo im się nie chciało wracać następnego dnia. Szczęście że klatka zamykana i normalni sąsiedzi bo by mi #!$%@? elektronikę za prawie 1000 zł.

@L3gion: w UK to jest norma i w sumie się cieszę, bo gdybym miał się łapać z kurieren za każdym razem jak zamawiam byle gówno z
@Rabusek: Peak jest to kombinują jak mogą żeby zrobić wiecej doręczeń i stopów :p Dzwon do oddziału i wyjaśniaj, tylko pamiętaj że jest teraz ogień a że jestes B2C detalem to tym bardziej skończy się pewnie na przeprosinach i tyle.
W okresie grudniowym lepiej uważać bo z tygodnia na tydzień będzie tylko gorzej.
@Rabusek: >Paczka 20kg, zamawiałem do domu żeby tego nie nosić

W ostatnim czasie też zamawiałem kilka paczek o wadze`20kg (rózne firmy kurierskie) i za każdym razem musiałem sam to targać od bramy do domu,bo jak to argumentowali jest za ciezka.Z jednej strony ich rozumiem,bo jednak przed typem iles tam h noszenia tych paczek.A z drugie kto mu kazał sie zatrudnić w takiej robocie?.Anyway szkoda nerów na kłótnie z sebixami