Wpis z mikrobloga

#chwalesie że razem z moim zespołem wydaliśmy samodzielnie książkę!

Jeśli byśmy się znali bezpośrednio i miałbym okazję spotkać się z wami w przeciągu ostatnich trzech miesięcy, to na standardowe zapytanie „Co tam słychać?” zapewne odpowiedziałbym: „Książka. Dużo pracy w związku z książką”.

Nie było w tym cienia przesady, bo praktycznie każda wolna i niewolna chwila zostały podporządkowane temu projektowi. Gdybym wiedział, ile pracy wiąże się z samodzielnym przygotowaniem i wydaniem publikacji książkowej, to pewnie bym się na to razem z moim zespołem nie zdecydował.

No dobra, zgrywam się. Zrobiłbym to po raz drugi, nawet ze świadomością, że wiąże się to z:

- tygodniowym maratonem studyjnych sesji (każdy dzień po 10 godzin);
- wycofaniem się kluczowych sponsorów na kilka dni przed rozpoczęciem wspomnianego maratonu;
- przeglądaniem layoutu po raz pięćdziesiąty tylko po to, by nie wyłapać wszystkich niedociągnięć;
- rozczarowaniem w momencie odbioru książek, kiedy okazało się, że cały nakład jest do reklamacji ze względu na plamy tuszu, dziury czy ogromne rozbieżności kolorystyczne między stronami;
- ogólnym stanem frustracji, że możesz ze swojej strony zrobić wszystko jak należy, a i tak przegrać, bo na niektóre czynniki nie masz bezpośredniego wpływu

Narzuciliśmy sobie ekstremalne tempo, którego wielu by nie wytrzymało. Ale my jako Dandycore nie jesteśmy „wielu”, tylko „dobrze naoliwiona maszyna do zadań specjalnych”.

Z tego powodu mogę dziś z pełnym przekonaniem powiedzieć wszystkim tym, którzy kibicowali naszemu przedsięwzięciu: Panie i Panowie – MAMY TO! Pomysł na książkę „Męska szafa. Instrukcja obsługi” stał się ciałem


i robi piorunujące wrażenie, co potwierdzają opinie osób, które wsparły naszą zbiórkę i otrzymały swoje egzemplarze.

A wiecie co jest nawet lepsze od niej samej? To, że dziś, za pośrednictwem naszego sklepu: https://sklep.dandycore.pl/ ruszyła właśnie oficjalna sprzedaż, dzięki której możecie zamówić ją wprost do Waszego domu!

Jeśli szukaliście idealnego, użytecznego i estetycznego prezentu dla mężczyzny, który:
- interesuje się tematem męskiej mody i wizerunku
- chciałby zacząć swoją przygodę z tematem męskiej mody i wizerunku
- powinien zacząć interesować się tematem męskiej mody i wizerunku, ale jeszcze tego nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to mam dla Was dobrą wiadomość – właśnie takowy prezent znaleźliście.

Nie musicie dziękować, bo cała przyjemność i podziękowania są po mojej stronie.

Oficjalny hashtag książki (σ ͜ʖσ) #meskaszafa

Poniżej kilka zdjęć tego, jak wygląda w środku.

#ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #ksiazki #ebook
Pobierz UszatyBloger - #chwalesie że razem z moim zespołem wydaliśmy samodzielnie książkę!

...
źródło: comment_q8YwbY5DUfJjF1nxIc7gQGc0PfyJqYYa.jpg
  • 12
@UszatyBloger: Bardzo pozytywne, jakość okładki/poszczególnych kartek naprawdę super - wahałem się, czy e-book mi nie wystarczy ale dobrze, że wybrałem wersje papierową.

Póki co "przekartkowałem" jedynie całą książkę bardziej skupiając się na obrazkach.
Teraz "to trzeba na spokojnie usiąść" i bardziej szczegółowo się zapoznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)