Wpis z mikrobloga

@Formbi: Zdecyduj się w końcu czy komuniści nikomu nigdy krzywdy nie zrobili i rozdawali ludziom kwiaty i watę cukrową, czy masz zamiar spuszczać się w majtki że z twoimi niewidzialnymi kolegami mógłbyś sobie podkraść i pozabijać tych których nie lubisz.
@Tyraxor: To interesujące że każdy człowiek który umarł z głodu albo nie chciał oddać czerwonym bandytom swojego majątku, bądź po prostu mu się nie podobało i powiedział za dużo był nazistą, oni chyba musieli to wykrywać telepatycznie.
Ale nie takie rzeczy słyszałem, w końcu mówiono także że mur berliński stał w celu powstrzymywania szpiegów bądź ochroną DDRu przed hordami biednych głodujących Niemców zachodnich którzy tak bardzo chcieli się przedostać.
@PeknietaMorda:
Daj sobie spokój, to nie ma sensu. Każdy z nas już próbował tego typu dyskusji z komunistami oczekując jakiegoś wielkiego olśnienia, ale tam nie ma nic poza kłamstwami i wyparciem prawdy. Ja nawet zacząłem się zastanawiać czy komuniści nie są w jakiś sposób upośledzeni umysłowo, bo przecież to jest niemożliwe, żeby zdrowy człowiek był w stanie odrzucić tyle dowodów przeczących jego tezie, a jednocześnie być w stanie pisać pełne, czasem
@lewackie_japko: To raczej wina tego kto te algorytmy projektował, a nie twórcy. Tym bardziej że support YT dobrze wie że ten kanał został zablokowany niesłusznie dlatego kręcą wała że to "tymczasowe" ale większość kanałów już nigdy nie wróci. Chociażby taki Grzechu40 za wypowiedź o imigrantach dostał "tymczasową blokadę" a już któryś rok mija ( ͡° ͜ʖ ͡°)