Wpis z mikrobloga

@MUDAMUDAMUDA skąd wiesz że działa tak w drugą stronę? To, że kilka osób takich jest, nie pozwala stwierdzić, że każdy taki jest, więc my też musimy obrażać ich wszystkich
musisz sobie zaprogramować myślenie na coś więcej niż "najpierw rucha się z chadami, a później szuka bankomatu"


@xPekka: Czyli chcesz by jednak @programista1992 stał się betabankomatem w przyszłości dla madki i jej pamiątki po Chadzie. Wasz ból dupy to coś pięknego bo pokazuje, że chcecie zachować status quo w którym zawsze ktoś się wami zaopiekuje jak Chad którego szczerze kochaliście was zostawi.
@Emilka20: Nie mam żadnego zboczenia. Po prostu wartość samotnych madek jako partnerek wynosi 0. Sam fakt, iż musiałbym poświęcać czas i wychowywać nieswoje dziecko (nawet jesli nie musialbym utrzymywac w co watpie) zmniejsza twoja wartosc w moich oczach i wielu innych wartosciowych i szanujacych sie mezczyzn do zera. Naprawde o wiele bardziej sie oplaca chodzic do prostytutek niz spotykac sie z samotnymi madkami. Nie pojdziesz na spontaniczna randke bo trzeba z
@Emilka20 no to skoro po czasie im nie wyszlo to nie swiadczy o nich najlepiej. Wszak to obowiazek kobiety dopuscic do siebie samca ktory nie ucieknie na wieść o ciąży. Zatem 3% samotnych matek jest usprawiedliwiona i im naprawdę szczerze współczuję
no to idz na dziwki i baw się dobrze xD dziewczyna może mówić, ze jest ładna, seksowna i zaradna i nadal być skromną ( ) zaskoczony? XD


@Emilka20: #logikarozowychpaskow czyli brak logiki niczym zaskakującym u Ciebie nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakoś idzie to pogodzić i być hiper szczęśliwym


@Emilka20: No jak dla kogo, ale myślę, że dla wielu mężczyzn
@Emilka20: A dlaczego akurat grubasie? Nie jestem gruby p0lko. Ty za to jestes biedna i jezdzisz na saksy. Pewnie twoim marzeniem jest znalezenie jakiegos bogatego sponsora z raichu xDDDD To jest wlasnie mokry takiej malej p0lki jak ty. Dac dupy i odcinac kupony. Chuk ze mi sie nie podoba, wazne ze ma pieniadze xDDDD