Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mlucek: o moim bracie jak najbardziej. Może i jest tak jak mówisz, szczerze powiedziawszy próba zrozumienia pokrętnej filozofii tego typu ludzi na zasadzie kolejnych przypadków mija się dla mnie z celem, to jak już nadmieniłem raczej problem cywilizacyjny: mamy czasy kiedy każdy ma jakąś możliwość wyrażenia siebie i ludzie z tego korzystają, nawet jeśli ich rozumowanie zupełnie mija się z logiką.
Czy rozmawiamy o LGBT, czy o obietnicach naszego rządu, czy
@bartdziur: życie i śmierć to naturalna sprawa. Odkąg istnieje ludzkość, a nawet (uwierzysz?) odkąd istnieje życie.
Mniejszym bólem dla kobiety jest urodzić dziecko które i tak umrze - bo to naturalne niż dziecko zabić.
Decydując się na zabicie trzeba dodatkowo pokonać bezpiecznik biologiczny - jest nim trudność pozbawienia życia osobnika własnego gatunku. Ewolucja nas przystosowała do przekazywania genów dalej. Auto lub egzo eliminacja jest trudna. Stąd ciężko stojąc na krześle z
@dave8:
Wiesz... Jak dla mnie to kobieta powinna decydować o tym czy chce urodzić. Oczywiście, jeśli jest z jakimś mężczyzną to z nim podejmuje decyzje. Nie chodzi tu o usuwanie potencjalnie zdrowych dzieci a tych z wykrytymi już wadami płodu. Raczej o to właśnie chodziło innym a nie jak Ty twierdzisz wszystkich. A no i płód powstały z gwałtu również powinien być możliwy do usunięcia. Czyli prawo takie jak było powinno
@bartdziur: podaj proszę listę chorób która kwalifikuje dziecko do usuniecia. Lista która mogłaby stanowić ramy prawne dla aborcji. I cz jeśli tak epatujesz estetyka, to w ogóle musi być chorobami czy nie możemy się po prostu zgodzić że brzydkie dzieci można abortowac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@bartdziur: czyli prawo do życia tylko dla zdrowych i pięknych. Biedny Nick Vujicic na pewno też nie spełniłby Twoich "kryteriów" i nie przeszedł "segregacji"

@Zahary_pl: czy on ma zespół arlekina? Bo taki właśnie przypadek wrzuciłem.

A co do pana że zdjęcia, Jeśli jego rodzice podjęli taką decyzję i podjeli ten trud to super. Chodzi o to żeby nikt ich nie zmuszał do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@bartdziur: podaj proszę listę chorób która kwalifikuje dziecko do usuniecia. Lista która mogłaby stanowić ramy prawne dla aborcji. I cz jeśli tak epatujesz estetyka, to w ogóle musi być chorobami czy nie możemy się po prostu zgodzić że brzydkie dzieci można abortowac.

@matcheek: nie ja od tego jestem a rodzice i lekarz. Jeśli chcą żeby się dziecko urodziło to niech rodzą nawet dzieci z bezmózgowiem. Zależy mi tylko na tym,
@Jarek_Bzoma:

Mniejszym bólem dla kobiety jest urodzić dziecko które i tak umrze - bo to naturalne niż dziecko zabić.


Masz człowieku w sobie chociaż odrobinę rozumu żeby wypisywać takie rzeczy? Zdajesz sobie sprawę jakim obciążeniem dla organizmu kobiety jest ciąża i poród? Nie mówiąc o przechodzeniu takich trudności aby urodzić dziecko które jest skazane na śmierć w cierpieniu.
Ja #!$%@?ę, aż się zagotowałem jak przeczytałem ten wysryw. #!$%@?.
Widzisz, osoby ktore w miare ogarniaja o co chodzi z teoria ewolucji, wiedza, ze jej podstawa sa mutacje, czyli cos na ksztalt loterii. Raz uwypukili sie cecha pozadanai, raz niepozadana. Bez mutacji ewolucja nigdy by nie miala miejsca i wypok by nie powstal.

Teraz pytanie, kogo mozna zabijac w przypadku niepożadanych mutacji? Aborcja do 9 miesiąca , z lub bez niepożądanymi mutacjami? Z tego co napisales, zadnej lini nie stawiasz. Wszystko zostawiasz