Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko
Mianowicie chciałbym dowiedzieć się od Was jak podchodzicie do sprawy lojalki u dostawcy energii. Mój obecny dostawca Enea operator daje możliwość "zamrożenia" cen energii ( https://www.enea.pl/pewna-cena ) na okres 24 bądź 36 miesięcy. W oparciu o to co dzieje się w Polsce oraz na podstawie ostatnich doniesień telewizyjnych (tak wiem telewizja kłamie), i artykułów w necie rozważam podpisanie takiej lojalki. Obiektywnie patrząc polska polityka energetyczna nie przewiduje wybudowania atomówki w przeciągu 3 lat, kolejne dopłaty dla górników, koszty emisji narzucone przez UE, nacisk samych operatorów na zwiększenie stawek sprawiają, że nierealne wydaje się zmniejszenie, a nawet utrzymanie dotychczasowych stawek.
Dlatego pytam co myślicie warto wiązać się na 2-3 lata?( ͡º ͜ʖ͡º)
#prad #energetyka #kiciochpyta #rachunki #dom
Foto dla atencji
Lewa_tywa - Mirki pytanko
Mianowicie chciałbym dowiedzieć się od Was jak podchodzici...

źródło: comment_CRQLZmQIuekoAenunPMjnwxjh3xac97n.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Lewa_tywa: Daj sobie spokój z tym. To jest wyciąganie kasy bo doliczą Ci opłatę handlową. Tutaj widzę że nieźle jadą bez mydła bo kasują 29 zł/msc, podczas gdy normalnie większość tej opłaty nie płaci.
  • Odpowiedz
@kibiklops: dzięki za odpowiedz faktycznie na chwilę obecną nie mam tej opłaty a byłem pewny że właśnie ją mam i to na takim samym poziomie, a to opata sieciowa, także temat w sumie wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz