Wpis z mikrobloga

@Pipeinski: Imo warto. B1 ma dobrą fabułę i kapitalny świat. B2 ma lepszy gameplay, gorszą fabułę, ale nadal kapitalny świat i całkiem spoko dodatek. B3 ma kapitalny gameplay, fatalną fabułę, kiepski świat i gówno warte dodatki.
@elementalista: @aleroc: @Pipeinski: @Joii: @MisPluszowyZWadaWymowy:

Bardzo mi się podobało skakanie na tym linohaku i combosy. Cuda można było wyczyniać.

nudne projekty poziomow


Same projekty też mi się podobały. Co innego gówniany świat, który istniał dla samego istnienia i nie miał żadnej funkcji, w przeciwieństwie do B1 i B2.

swietna fabule


Która nie ma za grosz sensu, co było udowadnianie miliony razy, więc nie jest świetna. Zwłaszcza w
@sejsmita: jak to nie ma sensu? w ktorym momencie? dawno temu gralem w infinite ale pamietam poswiecilem sporo czasu na analizowanie tego co sie tam w ogole sie stalo i jak na gre ktora porusza teorie wieloswiatow to tam nie bylo zadnej wiekszej dziury fabularnej i wszystko sie trzymalo kupy
@Joii: Bardzo rzadko gram w strzelanki i B3 mi się podobało, nie jestem żadnym znawcą gatunku, ale właśnie strzelanie i kombinowanie z combosami i niektórymi ubraniami sprawiało mi mnóstwo frajdy. Do tego stopnia, że sporo pograłem w dlc cloud coś tam.

@aleroc: Nie pamiętam już, ale jak to rozpisać to mało co się zgadzało. Chyba zwłaszcza finał, gdzie



@MisPluszowyZWadaWymowy: to nie za bardzo jest robić takie fabuły, skoro nie
@sejsmita: musialbym sobie odswiezyc bioshocka infinite bo gralem w niego zaraz po premierze zeby wejsc z toba w jakas polemike
ale szczerze mowiac to nie rozumiem kogo masz na mysli mowiac

@Pipeinski: Ogrywam od miesiąca, jestem w połowie B:I i jest to najlepszy powrót do lat młodzieńczych, jaki mogłem sobie zafundować. B1 i B2 w ogóle się nie zestarzały. Jeśli nigdy nie grałeś to koniecznie zagraj. Jeśli grałeś, jak ja, 10 lat temu, to też zagraj, nie zepsujesz sobie wspomnień, wręcz przeciwnie.
@Pipeinski: Lata temu na pececie, teraz na konsoli. Port całkiem spoko, przynajmniej byłem w stanie dokończyć B2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strzelanie w B:I #!$%@? na padzie, ale w jedynce i dwójce kompletnie nie przeszkadza, jest bardzo wygodne.
@sejsmita: wiesz, sila rzeczy mozna doszukac sie wiecej takich niescislosci, bo teoria multiswiatow juz przy swoich pierwotnych podstawowych zalozeniach zaklada ze tak na prawde zadna nasza decyzja nie bedzie miala sensu(i wez tu zbuduj na podstawie tego jakas historie..) bo gdzies tam musi istniec wersja wszechswiata z innym przebiegiem wydarzen


jest to jakies uproszczenie i mozna podciagnac to pod jakas niescislosc ale okreslanie fabuly w infinite jako fatalnej to wedlug mnie