Wpis z mikrobloga

W sumie nie widziałem nigdy głupszych patusów. I jakby się zastanowić w sumie oni doskonale oddają mentalność człowieka radzieckiego, żaden z nikt nic nie zrobi, nawet się nie odezwie, nie zabawi, nie walnie flaszki, nie puści muzyki, nie #!$%@? żadnych dymów, jeśli pan gruby szef nie pozwoli, nawet trochę wyżej postawiony kapo, ruskimi to jednak jak stadem tępych baranów można kierować, nie dziwota ze tam jest cały czas dyktatura, nie ważne jakiego tam koloru i nigdy nigdzie nie słychać wobec jej sprzeciwu i do dzisiaj chwalą stalina za to ze wspaniale #!$%@?ł naród, tak jakby cholibor za 30 lat opowiadał wnukom ze gruby szef to był wspaniały pan. Jestem ciekaw co w ogóle dzieje się w głowie takiego przeciętnego ruska-niewolnika,np co mysli Józek i worek treningowy, o ile w ogole cos tam to myśli.

#patoruski #patostreamy

Czy ruskie patusy są najgłuszą odmiana z mentalnością niewolnika

  • jeszcze jak 37.0% (17)
  • jeszcze jak, rututus u anges sie bardziej stawiał 54.3% (25)
  • nje 8.7% (4)

Oddanych głosów: 46

  • 6
  • Odpowiedz
@Dusha: @arcyzuzel: top kek nawet jak są tam tylko dla kasy to nie zmienia faktu, że po #!$%@? tylu kilogramów cebuli/ litrów kefirku i jeszcze #!$%@? się i bez snu nic dziwnego że nie mają na nic siły, Małysz tez debil że nie robi dwóch drużyn patusow które by się ze sobą zmieniały
  • Odpowiedz
@BiauekPan: To nie oto chodzi, chodziło mi ze dają się upadlać, niewolić się, nie buntują się, nie spieprzają, przecież oni prawdopodobnie rubla z tego nie dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz