Wpis z mikrobloga

@47xy21:

Więcej kobiet niz mezczyzn konczy dzisiaj studia, chcemy pracowac, ksztalcic sie, a mezczyzni nie

Bardziej durnej hipotezy nie czytałem. Sporo mezczyzn olewa studia, a po prostu idzie na swoje, lub od razu do pracy ignorujac nieistotne studia. W dodatku chowanie na królewiczów jest wynikową rewolucji feministycznej, która daje matkom większą swobodę nad wychowaniem dzieci bez ojca. W efekcie to one same chowają królewiczów.
@47xy21: #!$%@? ale bełkot XD
Definicja #!$%@? i oderwania od rzeczywistości
Może dlatego więcej bab kończy studia,bo chłopaków młodych sie wygania do pracy bardzo często i to na facetach ten kraj jest zbudowany
@47xy21: puste typiary idą na gówno studia, by przedłużyć młodość a często pobimbać. Ile jest kobiet na ścisłych studiach. Wiadomo, że mniej. Bardziej #!$%@? teorii niż od tej pustej dzbanicy dawno nie słyszałem. Życie pokazuje inaczej to faceci nie mają o czym z idiotkami gadać.
@47xy21 prawda jest taka, że dla kobiet bez studiów jest minimalna do końca, i bezrobocie po 50. Natomiast mężczyźni bez studiów mają lepsze perspektywy. A gadanie haha nie mam studiów i sobie dobrze radzę... Bo jesteś facetem i masz więcej opcji, więc to nie zasługa twoja osobista, to jak mieć nogi wśród kalek.