Wpis z mikrobloga

@szlugers: bo to chodzi o mnie samą, a nie o niego. w sensie jeśli jego nie kocham to nikogo raczej nie pokocham, po prostu to jest raczej maks, na co mnie stać.
z kolejnym na pewno nie będzie lepiej, tylko na początku ten dreszczyk zauroczenia fajny a potem znowu rutyna i historia od nowa. bez sensu
nie jestes pepkiem swiata, wez pod uwage co on moze czuc jesli sie zakochal

ty dziewczyno serca chyba nie masz xD


@szlugers: ale który? bo tego kolegę to bym pocieszała właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli mi posprzątasz, to ja mogę


a co będziesz wtedy czuć?
@szlugers: no biorę, ale on jest właśnie taki nieczuły, na chillu o tym gadaliśmy a teraz se poszedł spać, nie ogarniam go xd albo mu nie zależy na mnie czy jaki #!$%@?

a co do tego sprzątania to tak poważnie czułbym się powiedzmy dziwnie i niezręcznie gdyby koleżanka mi chatę sprzątała xD

to jest specyficzna sytuacja, bo umarła mu bardzo bliska osoba z rodziny, z którą mieszkał a która była zbieraczką
@noelo_cohelo Musisz się zastanowić czy ty rzeczywiście kochasz tego chłopka, bo z twojej relacji wynika, że to raczej już tylko przyzwyczajenie. Szkoda żeby gościu oberwał przez twoją nieszczerość. Nie bądź p0lką tylko postaw sprawę jasno dla nich obu :/
@szlugers: raczej myślę że potrafię po nim emocje mniej więcej rozpoznać.
ja bym z takimi nie umiała iść w kimę.
ale no generalnie chill, on mówi że go nudzi rozmowa o tym. w ogóle już ze 2x chciał iść spać, bo późno, uaktywnił się do rozmowy dopiero jak się ubrałam i powiedziałam że idę do tamtego na noc xdd ale też na totalnym spokoju. więc może faktycznie mu nie zależy? on