Wpis z mikrobloga

@kvgewhr: Ty ale za #!$%@? nie czaję o co się #!$%@? xD Jaki uraz? To nie ja robię stulejarskie eksperymenty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbym w pracy miał złotą okazję na dymanie to bym szedł jak górnik po 14 wypłatę
@kvgewhr: A co Ty możesz wiedzieć o moim ruchaniu :D Ja nie jestem przegrywem dla którego ruchanie jest mityczną sferą do której ślepo dążę bo da mi to poczucie własnej wartości. No i z naszej grupy "rozmówców" tutaj stulejarzem poczuwam się jako ostatni :D To, że nigdy nie miałeś takiej przyjemnej okazji bo się komuś spodobałeś nie znaczy, że żadna osoba nie miała ;) Nawrzucaj mi od polaczków i będzie makao.
Pewnie bait, ale serio zastanawiałem się w pewnym momencie żeby usunąć swoje zdjęcie z cv, bo już zacząłem podejrzewać, że jestem odrzucany przez krzywy ryj xD baby z HR to rak niesamowity


@niemamnasmsy: Posiadanie zdjęcia w CV jest nieprofesjonalne, właśnie z takich względów jak wymieniasz. Szczególnie w europie zachodniej gdzie jest duże sranie przed wykluczeniem rasowym itp. choć często można po "imię i nazwisko" się domyślić.