Wpis z mikrobloga

Ehh, mamy nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i odśnieżać szyby będzie można tylko z licencją, bo niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład polewają szyby wrzątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

Siema mirasy i mirabelki!

Nie wiem jak tam u Was, ale u nas #zima już konkretnie dała o sobie znać.
Rano zamiast wyspać się porządnie, trzeba wstać 10 minut szybciej i ogarnąć auto, niedopuszczalne.
Spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostarczamy kolejny zestaw zimowego wędrowca, aby Was to nie spotkało. #rozdajo
1) dwie sztuki K2 Alaska - błyskawiczny odmrażacz do szyb
2) Pan Gerwazy - Pan Gerwazy odmraża zamki, jeśli zajdzie taka potrzeba
3) K2 Fox - antypara, zapobiega parowaniu szyb

Kto może wziąć udział w rozdajo? Każdy, wystarczy zostawić po sobie plusa.
Zwycięzce wybiorę jutro około godziny 14. Powodzenia!

#samochody #k2auto #kosmetykaaut
Pobierz k2compl - Ehh, mamy nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i odśnieżać szyby bę...
źródło: comment_wWpjotCRLgjGIBpRc75EAW1J2HtUZdGA.jpg
  • 88
@jamtojest: Pamiętam jak pewnego razu w zimę użyłem zimowego płynu do spryskiwacza to momentalnie cała szyba zaszła lodem, musiałem się 3 razy zatrzymywać i to zdrapywać ręcznie
Dobrze że po zadupiach jechałem
Kto może wziąć udział w rozdajo? Każdy, wystarczy zostawić po sobie plusa.


@k2compl: dobre sobie, "wystarczy"... Ostatnio postawienie plusa przy wpisie na wypoku to wyzwanie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@k2compl: miałem kiedyś K2 Alaska (w sumie nadal mam) i uważam że to kiepski produkt nie wart żadnych pieniędzy - zamarza na szybie zaraz po ruszeniu i nie tak łatwo się potem tej cienkiej warstwy lodu pozbyć. Problem tak jak piszecie może występować w przypadku wielu odmrażaczy, ale są na rynku też takie, które są wolne od tej wady (na przykład od Autolandu)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jamtojest: ja też używałem i podobny efekt. potem trzeba machać wycieraczkami co chwile aż auto się nagrzeje. Wolę zdrapac szybę skrobaczką i czasowo wychodzi podobnie i potem nie ma już co zamarznąć