Wpis z mikrobloga

martyna to zdecydowanie najbardziej doceniona osoba która najmniej zaslugiwala na finał,co ona ma do pokazania?80% moich koleżanek jak i pewnie waszych jest od niej bardziej interesujaca,ohme wylosowala ja w crunchipsach ta niczym oleh z 1 edycji przebrnela niezauwazona tak daleko,teraz jeszcze stawicki wbil i zrobił jej sieczke z mózgu mówiąc że jest taka zajebista i jeszcze ten pseudo śpiew i plany na kariere muzyczna,dziewczyna juz powoli zaczyna gwiazdorzyc,wspolczuje rafalowi zycia z nia od niedzieli
#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
@youngpolishmilffucker: wydaje mi sie, ze zwiazek nie przetrwa takiej proby. ona zachlysnie sie na chwile slawa, imprezami z blender, sesjami z ewka i kamilem, "warszafka", a rafal nie wydaje sie typem, ktory bedzie z nia na scianki chodzil i imprezy. Niedopasowanie intelektualne widac bylo zawsze, tylko tutaj to ona czula sie ta glupsza, a teraz jej bedzie wydawac sie ze jest kims lepszym a rafal, no coz, pozostanie rafalem, z troche
  • Odpowiedz
@KicKic: mnie zastanawia jak ona się odnajdzie w nowej rzeczywistości, bo jej już sodówa odbija, a po finale miesiąc i zrobi się o niej cicho, bo w przeciwieństwie do niektórych ma słaby fanbase
  • Odpowiedz