Wpis z mikrobloga

@klossser: @RobaxX: @sir_nietzsche: @TetraHydroCanabinol: Paczka była weryfikowana przeze mnie i nawet dopytywałem nadawcę o szczegóły tej paczki. Z jego wyjaśnień wynikało, że paczka jest spersonalizowana i porównując to z opisem można było się zgodzić (nie dotyczy mapy Krakowa - to miała być zachęta do odwiedzenia tego miasta). Niestety na zdjęciu weryfikacyjnym nie da się zauważyć, czy dana rzecz jest nowa czy używana. Przykro mi, że te rzeczy były
@klossser: jak to przeszło weryfikację?

@RobaxX: mając do dyspozycji jedynie zdjęcie ciężko rozpoznać, czy coś jest używane, czy też nie - myślę, że gdyby nie opis OPa to nikt by na to tutaj nie wpadł. Formalnie paczka spełniała wymagania zabawy (na zdjęciu weryfikacyjnym był też list). Nie wymagamy pokazywania nam paragonów - wierzymy, że uczestnikom nie brakuje RiGCzu
wstyd by mi było wysłać coś takiego


@dedik: myślałem kiedyś wziąć udział, ale uważam, że jestem słaby w kreatywność, więc żeby przypadkiem nie narazić kogoś na minimum nawet rozczarowania, bo może źle odczytam czyjeś zainteresowania, coś pójdzie nie tak, i nie biorę udziału -- chociaż pewnie moje obawy są bezpodstawne

A tu ktoś na bezczela śmiecie wysyła bez większego zastanowienia

Ludzie nie mają krzty godności :/
@klossser wstyd, po prostu wstyd co ten mirek odwalił. Jak można włożyć w to tak mało uczucia, zwłaszcza że ludzie chętnie publikują zawartości swoich paczek i ta wypada tak mizernie na tle innych! Bardzo szanuje Cię klossser za klasę która pokazałeś i postanowiłeś mimo wszystko podziękować. W przyszłym roku życzę Ci wielokrotnie lepszej pary.