Wpis z mikrobloga

Siemaneczko Moja Mikołajko @akNe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo Ci dziękuje za radość jaką mi sprawiłaś :D coś wspaniałego widzieć dzień wcześniej wpisy na #wykopaka myśląc " ale się ktoś narobił ale super paka". A potem ją dostać. Przepraszam za słaby opis siebie. Ze wszystkim trafiłaś w punkt i sprawiłaś mi wielką radość ( i nie tylko mnie). Taką tackę zawsze chciałem mieć, a tu proszę idealny prezent :D Kubek też prima sort,zrobiłem kawkę do pysznych ciasteczek,Różowa przeszczęśliwa, bo najedzona :D Kitku dodatkowa miseczka zawsze się przyda :D ( ma nadzieje że większa miska znaczy więcej żarełka). Podsumowując, dziękuje za włożenie w paczuchę serca. Wypieki znakomite życzę Ci żeby Twoje kulinarne marzenie się spełniło i proszę wtedy o informacje żebym mógł Ci kibicować w tym boju. Spełnienia marzeń i samych sukcesów. Życzę Ci również WESOŁYCH ŚWIĄT jak i wszystkim Mirkom.
I aby każda paczucha była tak trafiona jak moja :D
Ja wracam delektować się piwkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) udanego wieczorku wszystkim :D
#wykopaka #wykopjointclub
Vitalson - Siemaneczko Moja Mikołajko @akNe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo Ci dziękuje za radość...

źródło: comment_YmzpazkgPLuMqDlqIe8aGjPxIzrg0uF7.jpg

Pobierz
  • 12
  • 5
@akNe nie spodziewałem się, że aż tak sprawi mi to radość :D list czytałem bez przerwy z uśmiechem a drogę z paczkomatu to domu to praktycznie biegłem żeby zobaczyć co tam jest :D
Różowa pozdrowiona. Kitku wyprzytulany ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ty pamiętaj żeby zrealizować swój cel bo teraz po tych ciasteczkach to liczę na ciebie ()
A i różowa