Wpis z mikrobloga

@OsCypek__Gorski śfagier wygrał kiedyś 500 zł ponad. Główne wygrane to tak niewielki odsetek, że to jest przez ostatnie 10 lat, może kilkadziesiąt osób w kraju (oczywiście nie mówię o głównych wygranych po kilkaset tys. Tylko milion+)
@OsCypek__Gorski: Milionerów w Lotto jest chyba ponad 1000 na przestrzeni lat. Trudno, żeby przy 38mln obywateli znajomość kogoś kto trafił szóstkę była czymś powszechnym. Należy jeszcze wziąć pod uwagę, że zapewne większość tych, którzy wygrali nie chwali się nawet rodzinie o wygranej.
Ta, wczoraj pierwszy raz ekstrapensja przez internet i glowna wykrana ekstra i ekstrs plus, ciekawy przypadek. Zwlaszcza ze lubie sprawdzac jak ida wygrame i w ekstrapensje rzadko wygrywa ktos. Sa przeciez mozliwosci ustawienia liczb. Do tego po zakonczeniu wyslyania lotto maja 15 minut, system podaje konfiguracje nie trafiona i gitara. Kolejna rzecz dlaczego tak dlugo trwala implementacja ekstra pensji online ? A moze trzeba bylo wymyslic odpowiedni system losowan chybil trafil zeby
@OsCypek__Gorski: koleżanka mojej mamy z pracy wygrała kiedyś w Lotto 6, ale razem z 4-5 innymi osobami więc dostała jakiegos miliona marnego. Zwolniła się z pracy i pojechała do większego miasta, kupiła dom i poszła tam do pracy. Już tej kasy nie ma
@OsCypek__Gorski: Namawiałem go, żeby gdzieś pojechał sobie za to odpocząć to mu szkoda. Ojciec budowlaniec pasjonat, poszło na remont domu, nowy dach, cały system ogrzewania centralnego. Ja byłem nastolatkiem wtedy to dostałem fajny rower i kompa, ojciec kupił wymarzone narzędzia bosha i dewalta a sobie nie kupił nawet nowych spodni. Takie pokolenie