Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#stolarstwo #pytaniedoeksperta koledzy, kojarzycie szuflady kuchenne Blum Legrabox? Obecnie jest wysyp tanich podróbek, tacy producenci jak GTV, Star, Sevroll, Samet, Matrix, Haffel wypuścili wzorowane, średnio 2x tańsze systemy. Pytanie brzmi czy ktoś z Was już to montowal i ma wyrobiona opinię?
  • 12
@marcel_pijak różnica cenowa między tandemami na częściowy wysuw a prowadnicami kulkowymi jest praktycznie żadna. Jedynie niepelny wysuw to minus ale czy w szafach ma to aż takie znaczenie? :)
@marcel_pijak patrzysz na prowadnice bez cichego domyku. Z cichym domkiem to jest versalite :) sprawdzałem z rabatami wychodzi 10 zł różnicy :) napisz na prv skąd jesteś to nakieruje Cie na odpowiednią osobę :)
@summ3r: W kulkowych nie używam w ogóle domyku bo zdarzały mi się problemy, że nie chodziło to tak jak trzeba, ale w sumie chyba mądrze prawisz żeby całkowicie je wyeliminować (choć i tak używam naprawdę niezwykle marginalnie).

Kraków, ale mam swoją hurtownie z bardzo dobrymi rabatami (wklejałem linki z katalogowymi, ale mam wszystko znacznie taniej), tak więc dzieki.