Wpis z mikrobloga

Ja prdl znacie może jakiegoś bardziej chytrego małego apodyktycznego ch*jka niż rudy terrorysta z powrotu? Przecież ten człowiek dawno już nie powinien mieć żadnej widowni na tej swojej stronce. A te dzbany jeszcze mu włażą w rude dupsko "szefie to, szefie tamto" i nabijają hajsiwo, kiedy on pluje im na mordy. Typ nigdzie nie jeździ, nie ma żadnej oficjalnej posady w jakiejkolwiek telewizji/gazecie. To jest p..lony fenomen socjologiczny, który pokazuje, jakimi prymitywnymi zwierzętami są niektórzy ludzie i jak dużo ich jest. Potem się dziwić, że tym krajem od 89 roku rządzą te same osoby...
#f1 #kubica #dtm #powrutcontent
  • 25
  • Odpowiedz
@smutny_kojot myślałem, że łącząc w wypowiedzi politykę ujmujemy szerzej temat niż sport motorowy. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie ma w tym fenomenu.

Dalej nie czytam powrotu i nie oglądam Sanokow czy innych szaf. Mirko wystarczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Czarek zawsze może się obronić tym, że był na miejscu i wiedział pierwszy. Rudemu zostają tylko brudne zagrywki jak z czasami testów dtm wczoraj. Jak po tym numerze gro starych powrutowców nie oleje typa i nie przejdzie do Klubu Kibiców, to ostatecznie stracę wiarę w ludzi.
  • Odpowiedz
  • 11
@smutny_kojot jest popularny bo prowadził wiele lat solidnego bloga. Szczególnie jak o RK po wypadku była super cisza w mediach a byłem ciekawy jego stanu zdrowia. Rudy wszystko znajdował i umieszczał. Wystarczyło zaglądać tylko tam. I solidnie zawsze był aktywny, nie robił sobie urlopów od bloga, jak coś się pojawiło to trafiało na blog od razu. Tak to widzę :p
  • Odpowiedz
@dzana: Miał czasy od samego początku, ale ich nie podał. Powrutowcy zaczęli odchodzić od zmysłów. Poszło kilka plotek z jakimiś wysokimi czasówkami, zapanował chaos i panika. Rudy wyłączył komentarze. Informacje zostały zacytowane przez sport.pl, sportowefakty wp i inne guwnomedia. Poszła fala hejtu na Kubicę na różnych portalach głównego nurtu. Na koniec rudy wjechał na białym koniu i podał czasy. Nawet dziś chełpi się, że motorsport-total podaje wynik inny o 4 setne
  • Odpowiedz
@smutny_kojot Przecież to tylko testy jednej z wielu istniejących serii wyscigowych jprld xD

Niektórzy chyba naprawdę nie mają co robić w swoim życiu...Ma z tego dochody, własne utrzymanie i zamiast napisać jak na sokolimokiem.com, który podał czasy i wytłumaczył krok po kroku dlaczego nie są istotne...to tutaj jakiś cyrk made in rajdy formuły niemieckiej powstał
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Tym ludziom potrzebny jest taki guru, więc pędzą do mc dzbana, potrzebują upewnienienia się w boskości Roberta, a to oferuje tylko powrut.
Rudy dobrze na tym gra dolewając paliwa plotkami z dupy jak ogień przygasa. Inni tego nie oferują, może oprócz Gerwazego w pewnym stopniu.
Taki Sokół chociażby już jest mniej atrakcyjny, bo podaje głównie suche info i nie pompuje tak balona.
A hejt na Sanok wynika z faktu, że
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: @jaxonxst: Rudy coś tam bredził w komentarzach o tym, że nie chce palić źródeł i że czasy się cały czas zmieniają. Może miał taką umowę ze źródłem, że czasy poda na koniec dnia. Ale nawet jeśli tak było to normalny człowiek by się powstrzymał, nie robił relacji live z niczego (bo po co relacja live z testów bez czasów xD) tylko napisał na koniec dnia artykuł z czasami. Ale
  • Odpowiedz