Wpis z mikrobloga

@Aiween:

Blizzard testuje karty, chyba pod kątem wydojenia graczy z pieniędzy, dustu i golda. Już nie ma bezpiecznego czasu na craftowanie decków. Można oczywiście craftować decki w ostatnim miesiącu dodatku, ale wtedy to już nikomu się nie chce grać, a Blizzard wprowadza karty z wilda czy inne atrakcje", więc meta też się zmienia.

Nie zdziwię się jak nerfa dostanie darmowa legenda, najbardziej popularna rare'ka, przez co cały archetyp będzie do niczego,
@pauleta19 szaman to byl ogolnie pierwszy deck ktory scraftowalem wydajac z 5k pylu a i tak myslę że im szybciej fo znerfią tym lepiej dla gry.

@FX_Zus moim zdaniem zabiora rush przy inwokacji i to wystarczy
@Aiween:

Jasne, zgadzam się że powinni zrobić nerfy jak najszybciej, bo gra będzie niegrywalna po 2 tygodniach, jak gracze zrozumieją schemat. Jednak nie podoba mi się, że gracze mają płacić za niezrobienie testu dodatku przez Blizzarda.
@zxwe: tak, ta z podwójny zrywem jest #!$%@?. 3 razy z rzędu miałem na shamanie takie #!$%@? kombo, że z ewolucji wylatywała ta legendarna bestia dla warriora co na rzezi dobiera miniona z rushem i daje mu +4/+4 xD
Ale z tym shamanem to nie wiem czy jestem po prostu #!$%@? (co jest mocno prawdopodobne xD) czy co, ale z jakimiś pirat Warami czy innym aggro sobie nie radzę jak nie