Wpis z mikrobloga

Nie żebym się przypi#dalał do tego jak kto się ubiera. Niech każdy ubiera się jak mu pasuje jednak zawsze jak widzę dziewczynę na mieście w takiej stylówie to czuje się jakbym był na jakimś bazarze w latach 90 tych. W latach 2010-2017/18 młodzi ludzie ubierali się jakoś lepiej w mojej subiektywnej opinii. Teraz ludzie wydają kupę siana na ubrania które wyglądają jak szmaty z bazaru, bo powróciła moda tych obrzydliwych lat 90 czy innego gówna. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#modadamska #modameska #gownowpis
DoktorNauk - Nie żebym się przypi#dalał do tego jak kto się ubiera. Niech każdy ubier...

źródło: comment_HUYRvwU4wPZNjmbZgC4R4systn5xf9FR.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Moim zdaniem ładne wdzianko. W mojej szkole jest garstka osób, która ubiera się w topowe ubrania z ostatnich dziesięcioleci i nikomu to nie przeszkadza, właściwie to są nawet miłym widokiem dla oka.
  • Odpowiedz
Bardzo ciekawym zjawiskiem jest to, że multum osób które teraz tak się ubierają, jeszcze pare lat temu określiłoby ten styl jako mega wieśniacki. Sam znam kilka takich osob. No ale teraz to modne, to co innego. Takim wciśniesz wszystko, tylko najpierw wypromuj modę. Całkowicie bezrefleksyjne zaprogramowane na konsumpcje boty
  • Odpowiedz
@ShineLow: Wyraziłem tylko swoją opinie, że taki styl mi się nie podoba. Jak ktoś se chce w takim chodzić to niech se chodzi, więc nie nazwałbym tego przypie#dalaniem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz