Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Nie widziałeś tego sławetnego wpisu dziadka Mikke?

Oczywiście nasi wrogowie starają się, by w KONFEDERACJI nie dominowali Wolnościowcy - a już zwłaszcza ten Korwin-Mikke, który chce zlikwidować socjalizm ze szczętem. Mnie tylko dziwi, że moi zwolennicy nie ruszają ostro do boju. Ja wiem, że 30 zł to JEST jakiś wydatek - ale dla Wolności ludzie ponosili znacznie większe ofiary. I o to chodziło: by głosowali tylko ci, którym zależy!

Tuby
@ziemba1: On jedynie zniechęca swoich sympatyków. Ciężko mu się oswoić w nowej sytuacji. Nie jest już samozwańczym "Krulem" a jednym z elementów w dużej maszynie. Poza tym jego poparcie w partii spada. Ile można regularnie się ośmieszać i kompromitować. Jutro będzie emisja programu "Skandaliści" na Polsat News. Padnie tam ogrom durnych tekstów które będą się ciągnęły za organizacją i z których będzie się trzeba tłumaczyć. Tragedia.
@Volki: Sami by się nigdy nie dostali bo ich poparcie to 100 tysięcy głosów w skali kraju i jedyne co ich ratuje to struktury. Wierzę że kuce je odbudują i to coś jego pokroju skończą te lamenty ¯\_(ツ)_/¯
@ryyj Korwin popełnił jeden błąd, że zgodził się na jedno koło, bo przez to ludzie zaczynają traktować Konfederację jak samodzielny byt.

A Korwin chciał stworzyć projekt, któryby umożliwiał różnym prawicowym środowiskom konkurować ze sobą na arenie sejmowej, ale cyklicznie będą wspólnie tworzyć listy wyborcze.

A teraz każdy traktuje zdrową rywalizację Korwina jako sabotaż. To nie jest to samo co PO, gdzie Grzesiu podkopywał Donalda, bo to było jedno środowisko.
@Volki: Ja nie mam żadnego bólu dupy xD Mi się pomysł Konfy pod wieloma względami podoba. Tylko że jest jeden dziad który buntuje środowisko i chce to zniszczyć. Na szczęście w partii nie ma już takiej siły xD
Rywalizuje to Bosak z Dziamborem a nie Korwin który obraża innych i jedyne co robi to daje tematy do tłumaczenia się. Porównaj sobie Korwina z połowy roku z obecnym. Dramat.
Dodam że w