Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u psychiatry i dostałem #citaxin 20mg. Przez pierwsze 5 dni 10mg potem już cała tabletkę, dzisiaj wziąłem pierwsza i w sumie jak na razie to nic nie czuje, zero jakis skutków ubocznych. Może jakieś pół godziny po tabletce sraczke dostałem ale to w trakcie śniadania było i ciężko stwierdzić czy to przez lek. Ogolnie stwierdził ze mam agorafobie. Pytanie czy ktoś brał ten lek i ogolnie jak oceniacie jego działanie, po jakim czasie zaczął działać.. itd #fobiaspoleczna #ssri #agorafobia
  • 5
Nie wiem jak ten lek ale ja po SSRI przez pierwsze kilka dni miałam wrażenie jakby mi się ciało przegrzewało zwłaszcza pierwszego dnia po wzięciu całej tabletki
@Marianoitaliano00: No to w sumie lepiej ze nie czuje nic co by mnie miało niepokoić. Ogolnie znalazłem film jak wyglada życie osoby z agorafobia i dużo tak rzeczy się zgadza ale tez nie jest tak ze do sklepu nie wyjdę np... mam swoj osiedlowy sklep czy inne ropuchy i zawsze tam chodzę, komunikacja nie cierpię jeździć ale jak wsiądę do pustego i znajdę sobie miejsce to jakoś przekulam, No chyba ze
@10129: dla mnie to wszystko po trochu, ale on po chwili ze mną wykluczył fobie społeczna bo w sumie normalnie gadaliśmy i nie miałem stresu, może dlatego ze spoko psychiatra. No wszystkiego po trochu mi się wydaje mam, albo sobie wmawiam.