Wpis z mikrobloga

Kojarzy mi się to z naszą feministką z tagu #przegryw, @BloodyMassacre26, która #!$%@? po facetach każdego dnia, po czym stwierdza że facet jest od tego by jej bronić w razie potrzeby. Feminazistki zrobił gnój, i dziwią się że empatia u facetów spada i pojawiła się obojętność. Jakby pobiła ją inna kobieta, to by stwierdziła że pewnie jej oprawczynie bije mąż w domu, i to jej męża pozwałaby do sądu za pobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski
Szkoda strzępić na Was ryja. Silne i niezależne, wzgardzające facetami i twierdzący że "przemoc ma męśką płeć" (Pozdrawiam posłankę/poślicę/posełkobiete Sylwie Spurek), to się brońce same. No przecież facet to świnia. #feminizm #p0lka #przegryw #neruopa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow #logikarozowychpaskow

Obligatoryjnie przypominam - patriarchat w Polsce nie istnieje. Mamy matriarchat. Nikt nie uciska kobiet w Polsce, wbrew temu co te dzieciuchy w ciałach kobiet próbują wmówić ciemnemu ludowi i dzieciakom które za nimi idą, nie widząc w jakim świecie żyją, gdzie kobiety są bardziej uprzywilejowane niż ktokolwiek inny.
Pobierz
źródło: comment_gNAmVtK2XApmQIMsWJDDjjbrMcIuyeJA.jpg
  • 9
@Nudziarz-Spokojny: Ja ją czytam tak, że ona nie jest feministką, tylko swoimi wpisami chce pokazać absurd co bardziej skrajnych wpisów "przegrywów" z wykopu. Jej posty to często kalka wyypowiedzi "przegrywów", tylko role kobiece i męskie są zamienione.
@Nudziarz-Spokojny:

bede bronic sie sama przed inna kobieta. Jesliz aatakuje mnie mezczyzna, i to bez powodu, to znaczy ze wyrzeka sie bycia mezczyzna a prawdziwy mezczyzna mnie obroni, czyli bedzie to manifest niezgody na atakowanie bez powodu kobiet. Nie dam rady obronic sie przed dwa razy wiekszym gwalcicielem wiec tylko inny mezczyzna moze mnie przed nim obronic. Jako kobieta dam sobie rade bez mezczyzny we wszystkim, pod warunkiem ze mezczyzna nie