Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana. Słońce podniesie się dziś o 08:01. Będzie oświecało nas 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Śnieżna zupa z indykiem i cytryną


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 39
  • Odpowiedz
Dzień dobry( ͡º ͜ʖ͡º) zapomniałem że wczoraj było Alfreda, nietypowe imię ale ja znam osoby z takim imieniem (ʘʘ) Sony to jednak porządna firma. Dzisiaj ciepło znowu łatwo się przeziębić a to już połowa grudnia. Miłego dnia ( )
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion
@bolorollo trochę jak dziecko z nagonki, obwiazć mogli szmatami, dzieci nie maiły opieki dentystycznej ()
Dzień dobry Wszystkim! Miłej niedzieli! Smacznej kawy i pysznego obiadu.
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...

źródło: comment_xc7mUwVh2GkLd50PeewGRMUy5qu3mLeA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@micke: @wynalazek_one: @wynalazek_one: @Dziesion: @bolorollo: @zlotuwa: @PoProstuFabian: @buczubuczu @Pjotsze @algus @TomTailor100 @unizony_czlonek @Sikorka2017 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Beer_Is_Good_For_You @wyinwidualizowany

Dobry dzień! Wyspani? Ja jadę na uczelnie skonczyć dwa projekty, może wskoczy jakieś zaliczenie. Trzymajcie się tam przy tym rosole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy ten zespół tu nie był niedawno, ale w sumie zawsze warto przypomnieć
https://youtu.be/mbPGgcJJKdA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: a dzień doberek, dzisiaj ostatni dzień na uczelni w tym roku i czuję dobrze człowiek :D już powoli zwalniamy na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one:


Witajcie przy Niedzieli. Dzisiaj niestety jazda po poznańskich marketach po prezenty, także nie odpocznę. Skoro @micke zdążył mnie tu przyuważyć wczoraj pozwolę sobię coś zapodać.

https://youtu.be/UbQgXeY_zi4
  • Odpowiedz