Wpis z mikrobloga

Coz, jesli to prawda...
Zacytuje jedno zdanie wypowiedziane przez bohatera popularnego serialu "Plebania", Janusza Tracza:

Szanuj wroga swego, bo mozesz miec gorszego


Wielu myslalo ze po komputerowcu Dominiku nie bedzie nikogo gorszego, przyszedl Slawek. I obawiam sie ze kolejna osoba ktora zarzadza jego kanalem moze byc jeszcze gorsza od Slawusia (o ile to prawda)
#kononowicz
january69 - Coz, jesli to prawda... 
Zacytuje jedno zdanie wypowiedziane przez bohat...

źródło: comment_4SHcpuNduOgfVSp8TJjjAjSb6kgBqMBm.jpg

Pobierz
  • 17
@Loki_an: "tesknic" to nieodpowiednie slowo. Chodzi o to, ze lepszy wrog w postaci rudego cieplaka, niz tych ludzi co stoja za ta Moniczką ktorej brakuje... ach szkoda gadac szkoda strzepic ryja
@mendrzej: Ja z niecierpliwością wręcz czekam na odsubskrybowanie ćpuna. Jeszcze chwilę trzymam, bo jest jeszcze częścią uniwersum ale mam nadzieję, ze jak najszybciej będzie go można z przyjemnością wywalić i zapomnieć. Niech lateksy z gimbusami tam sobie robią co chcą ale daleko od uniwersum. Więc trzymam kciuki za ich plan....
Ja z niecierpliwością wręcz czekam na odsubskrybowanie ćpuna. Jeszcze chwilę trzymam, bo jest jeszcze częścią uniwersum


@adik75: dokladnie. niestety, ale jeszcze wiele go laczy ze Szkolna i jego przeprowadzka wcale nie jest przesadzona. W zasadzie to zawsze bedzie czescia US17. Taki Starosiuk, ktory wystapil epizodycznie, czy wasiluk, tez beda zawsze jego czescia bo zostawili swoj "odcisk" na Uniwersum. I tym bardziej dziąsło który jest od nich zdecydowanie dluzej
@january69: W takim znaczeniu częścią pozostanie a jeśli nawet się wyprowadzi do tego Krakowa to kiedyś może i wróci na Szkolną jak np. zobaczą kim jest na prawdę albo zwyczajnie się spłucze i nie będzie miał za co żyć.... ale nie mam ochoty go więcej widzieć i mam nadzieję, że można go będzie szybko zupełnie przestać oglądać bez szkody dla uniwersum bo jest już jedynie balastem jak lateksy, więc niech sobie
@january69: aj tam, myslisz ze holender zbudowalby burdel na ziemi walencika i nazwał go ojcowizna? ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo pozwolił mu zamieszkać z rodziną pod warunkiem że codziennie rano będzie przynosił szklankę mleka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)