Wpis z mikrobloga

Mieć tyle hajsu, a mieć stylistę/poczucie stylu na poziomie gimnazjalisty podczas dojrzewania na wsi.. #modameska #zuckerberg
Chyba, że to celowo, w sensie, jak pawie: ten ogon do niczego się nie przyda, jest bezużyteczny, ciąży, większe ryzyko, że zginę, a mimo to mnie stać na niego, czyli jestem zacnym samcem.
KingaM - Mieć tyle hajsu, a mieć stylistę/poczucie stylu na poziomie gimnazjalisty po...

źródło: 930a28e47c4d1d0d

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • 491
@KingaM ale jego stać na takie ubieranie się i raczej opinia innych mu lata xd
Może to działa w ten sposób, że biedni ubierają się w super markowe ciuchy mimo, że średnio ich stać na nie a kogoś kogo stać, nie ubiera się w markowe tylko po prostu wygodnie
  • Odpowiedz
@KingaM Szczerze mówiąc to gdybym miał miliardy na koncie to miałbym w dupie zdanie plebsu na temat mojej prezencji, bo wiedziałbym, że większość fircyków w drogich ubraniach nadskakiwałoby mi, żebym w ogóle zwrócił na nich uwagę. Ja mu zazdroszczę tego, że może mieć totalnie na wszystko wywalone, bo to on rozdaje karty i los wielu ludzi zależy od jego widzimisię.
  • Odpowiedz
@KingaM jak zwykle komentarze nie zawodzą z głupotami typu „biedniejsi muszą świecić logami, on nie musi, bo jest jednym z najbogatszych!”. Po prostu nic u niego kasa nie zmieniła, dalej ubiera się jak chce i nie przykłada do tego większej uwagi na co dzień. Może jest człowiekiem pracy. Styl jak styl, typowy Amerykanin w wieku 40 lat.
  • Odpowiedz
Po prostu nic u niego kasa nie zmieniła, dalej ubiera się jak chce i nie przykłada do tego większej uwagi na co dzień


@YungOTF: dostal info od doradzcow ze bedzie mial lepszy 'score' u biedoty jak bedzie wygladal jak oni. Taka moda, zeby pokazac, ze jest sie cool, fajnym ziomkiem z ulicy i 'te miliardy na koncie nic nie zmienily' i cyk.

To ze koszulka pewnie 500$, kurtka 6x tyle, nie
  • Odpowiedz
@iquiet czasem się zdarza. Częściej marki premium bez loga na całą koszulkę czy spodnie. Firmy premium robią ciuchy dla plebsu z logiem na całe plecy dla plebsu, który może się afiszować i ciuchy bez jakiegokolwiek loga dla bogatych co nie chcą się rzucać w oczy.
  • Odpowiedz
@KingaM widziałem aktorów podobnie ubranych, może to celowy zabieg żeby go nie rozpoznali i automatycznie stwierdzili, że jest tylko podobny do siebie, ale to nie on. Wtedy nie ma naporu tłumu fanów.
  • Odpowiedz
@KingaM: może ma w*#!$%@?, a inna sprawa, że z modą jest tak, że za chwile to co przypałowe i niemodne może być modne ;) styl i mode kreują ludzie, więc się zmienia, nie mówię tu o higienie i estetyce
  • Odpowiedz
@KingaM: moja mama ma identyczny płaszcz xD nie kumam w czym problem, wygląda spoko, dłuższe włosy mu pasują, już nie wygląda jak android
  • Odpowiedz
@iquiet: ale dokładnie tak jest, większość tych marek jest stworzona dla biednych ludzi aby epatowali metkami i służyli za bannery reklamowe.
  • Odpowiedz