Wpis z mikrobloga

Mam bekę z współlokatorki.
Ogółem właściciel wynajmuje dodatkowy pokój na 2 piętrze, ona go bierze, jej znajomy z którym mieszkamy idzie do jej pokoju a do najmniejszego wprowadza się nowa różowa.
No i właściciel dał czas współlokatorce i koleżce do końca grudnia na znalezienie kogoś, inaczej muszą płacić 500zł za pusty pokój.
Na początku współlokatorka nie chciała nikogo znaleźć i oszukać mnie i niebieskiego z którym mieszkam w pokoju, w płacenie części tej opłaty. xD
No ale dobra nie udało się.
Jedziemy dalej do dzisiejszej opowieści:
otóż mieli zajebisty pomysł: przy oglądaniu mieszkania wmawiali wszystkim, że pokój od stycznia dopiero dostępny- co było kłamstwem bo od końca listopada już było ustalone i można było rzeczy przenieść. ¯\_(ツ)_/¯
A dlaczego tak kombinowali? Bo są jakieś chrześcijańskie dni młodzieży i sobie spraszają gości na prawie tydzień aby tutaj nocowali (mimo, że z niebieskim się nie zgadzaliśmy na taki burdel).
No i co wyszło? Nowa się wprowadza... Już 21 grudnia. xD Bo dogadała się z właścicielem a nie z współlokatorką.
Czyli piękny plan ugoszczenia tego burdelu legnął w gruzach (ale znając życie, te 4-5 chłopa będą spać w pokoju współlokatora, bo przecież nie w jej). ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chociaż właściciel też się nie popisał, bo nie wyniósł prywatnych rzeczy z tego extra pokoju.
No więc co zrobiła współlokatorka?
Ogromną szafę której nie chce w pokoju zamierza wrzucić do pokoju tej nowej dziewczyny (wciąż z rzeczami prywatnymi właściciela) , czyli będzie tam 1x1m do stania (pokój mały, jak jest szafa, łóżko, komoda i biurko to serio mało miejsca, a plus ta ogromna szafa to będzie chyba 1m^2 tam miejsca serio).
Nie wiem czy to #!$%@?ć, czy bawić się w kabla i #!$%@?ć ją właścicielowi co #!$%@?. () Póki co szafa stoi w przejściu i modli się, abyśmy w nią nie #!$%@? jak przechodzimy.
#heheszki #wynajem #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 12
@MikiGRU: Sama jestem różową, dlatego mam rękę na pulsie na jej debilstwa. Już raz dostała przypominajkę od właściciela (chodziło o ten hajs) przez mua.
@pomidorowka: No właśnie kurde rozumiem, że właściciel dupa nie ogarnął jej pokoju i z chlopakami to ogarnia, ale #!$%@? rzeczy do pokojów innych ludzi których się nie chce, bez ich zgody jest chamskie. XD Tylko nie wiem jak to rozegrać, aby się na mnie jej matka