Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: to musiała być ustawka bo inaczej tegi nie widzę. Margaryna robila za tło podczas gdy Wiktor i Kamil prowadzili błyskotliwe rozmowy, Wiktor mial świetne i trafne porównania, sytuacje w DWB komentował naprawdę bosko. Szkoda go.
  • Odpowiedz
@Takata_atakat: w punkt i do tego jednak wygrał złoty bilet więc jakby nie patrzeć widowcy go widzieli jako osobę kreatywną z charakterem mimo paru wad bardziej aktywną no bardziej jak Martynę ja nie rozumiem dlaczego Martyna przed nim była serio
  • Odpowiedz
@Amikamamy: @Takata_atakat: @BananowyBananowiec: no ale ta zagadka ma dość proste rozwiązanie: jeśli Kamil i Wiktor mieli dość zbliżony fanbase, to w bezpośredniej konfrontacji ludzie musieli wybrać którego wspierają bardziej i głosowali na jednego z nich, a zwolennicy Martyny nie mieli tego dylematu, więc jej poparcie było stabilne. Gdyby ludzie w większości uznali, że wolą Wiktora i on byłby zwycięzcą, to wcale nie byłoby tak, że Kamil spadłby na drugie
  • Odpowiedz
@marek-kurek: co nie zmienia faktu, że 3 miejsce dla Wiktora, a 2 dla Martyny to śmiech na sali. Pomijając kwestie, ze jej w tym finale w ogóle nie powinno być. Szkoda, ze Karolina odpadla tak szybko bo ją ewentualnie widziałbym w finale, ale generalnie z kobiet nie bylo w kim wybierać podczas tej edycji. Zwalina dobrze sie zapowiadała, akcja gdy Martyna miala wysypac na nią robaki byla calkiem niezla, ale potem
  • Odpowiedz
@marek-kurek: chyba się zapędziłeś pisząc o jakimś spisku czy braku logiki z mojej strony a ja tylko wyraziłam swoje zdanie że mnie dziwi i to nadal ze Martyna znalazła się w finale jest jak jest co oznacza że potrafię zrozumieć ludzi stawiających na nijakość gierkę na poziomie przedszkolaka
  • Odpowiedz