Wpis z mikrobloga

Dwie z najbardziej przegranych osób to Karolina i Dawid. Gdyby Karolina na początku programu nie pozowała na zimną sukę a Dawid nie zachowywał się tak słabo względem Kamila, to mogliby dojść nawet do finału.
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: Nie wiem nad czym ty tak ubolewasz. Dawid to prostak i burak. Nikt z taką osobą się nie chce zadawać. Trzeba mieć klapki na oczach żeby myśleć inaczej. To samo tyczy się Natalii /Natana a nie wspomnę już o Kleszczu, Izwaline i Chucky. Koniec kropka BB się skończył i zaraz będzie cisza o tych bucach. ¯\_(ツ)_/¯ Haha
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: dla mnie największym przegranym jest Sławina posiedział mieszał czasami na wesoło i wyszedł jak ostani przegrany w każdej strefi życia na jego miejscu zniknęła bym z internetu zmieniła nazwisko i swoją facjatę bo to gowno będzie się ciągnąć za nim jeszcze długi czas a jak zamilkną to i tak po długim czasie na dźwięk jego nazwiska jedno skojarzenie zbok i emocjonalny świr
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: widzę, że mit Karoliny dalej aktualny :D Dla mnie wciąż jest Karyną. Pokazał to na przykład będąc z góry uprzedzona do Ani tylko dlatego, że była Ukrainką, pokazała to całokształtem, czyli tym co ty nazwałaś udawaniem zimnej suki i wreszcie pokazała to wczoraj tym sztucznym uśmiechem do kamery.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Ostatnio z ciekawości włączyłam sobie pierwszy odcinek. Wydaję mi się, że jej niechęć do leniwych Ukraińców a nielubienie Ani to były dwie niemające ze sobą nic wspólnego sprawy tylko produkcja tak to zmontowała jak gdyby jedno wynikało z drugiego i nazwała to konfliktem.
  • Odpowiedz