Wpis z mikrobloga

@LVLV: Szkoda, że nie ma screena z dziewczynami, które mają np po dwadzieścia parę lat i miały/mają jednego partnera, zapewniam was że takich komentarzy było zdecydowanie więcej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@derincon @madziax3 żadna ściema, spałem z jedną taką kilka razy, po dwoch latach sie zgadalismy przypadkiem i wyszło ze po mnie bylo jeszcze 26 typa xD

Najlepsze: w momencie tej rozmowy byla swiezo po 18stce i w zwiazku z beciakiem ktory zyje w nieświadomości xD
Na moje pytanie po co jej aż tylu odpowiedziala: podobalo mi sie xDDDDD

Nie winie jej bo bylem znacznie gorszy w jej wieku i pozniej dlugo ale
  • Odpowiedz
@LVLV: a ja tam czegoś nie rozumiem, tutaj piszą że po 9, 10, 15, 17 ale jestem ciekaw ile razy z nimi spaly. Sam dość wcześnie przeżyłem swój 1 raz (16 lat) i było to jakieś 15 lat temu (wtedy też się nastolatki ruchal na potęgę tylko że nie było fejsa) . I jedno co mogę stwierdzić że laski na 1 czy 2 razy to taki trochę strzał z dupy bo
  • Odpowiedz
@derincon fakt, raczej wierzę że nas facetów boli jedynie to że one maja tak łatwo. W przypadku miażdżącej większości z nas nic nie dzieje się tak po prostu samo.

Jestem świadomy o co ból dupy bo sam go złapałem nie raz po ons z 16 latkami gdy łapaly mnie mocne wyrzuty. Wiem że śmiesznie to brzmi ale to prawda.
  • Odpowiedz
@madziax3: Też znam taką, co więcej, to biorę z taką ślub, choć sam święty nie jestem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Z dobrego domu, po dobrym kierunku studiów na polibudzie.
  • Odpowiedz
@Wykopujacy__Grabarz: Sam również nie wiem co o tym myśleć. Pochodzę z nadmorskiej turystycznej miejscowości. Masa dziewczyn przyjeżdzała do pracy z różnych rejonów Polski by połączyć pracę z wakacjami.
To co się tam działo, to ludzkie pojęcie przechodzi. Zasmakują trochę "wolności" i wszystkie hamulce puszczają.
Wystarczy przejść koło pola namiotowego itd. Nie powiem, że sam z tego nie skorzystałem jak byłem nastolatkiem, ale autentycznie mnie teraz to brzydzi.
Nigdy nie puszczę córki
  • Odpowiedz
@Malganis: ja natomiast zobaczyłem co naprawdę potrafią wyprawiać polki gdy mieszkałem w Anglii. Widać, że przed wyjazdem z Polski siedziało to dziewczę w pierwszej ławce w kościele co niedzielę, spokojne, ulozone, a na wyspach z #!$%@? na #!$%@? byle by był ciemniejszy xD Jak zwierzęta jakieś xDD
  • Odpowiedz