Wpis z mikrobloga

@Perthro: Kobieta w wieku 20 lat powinna się skupić na wykształceniu i powinna być z rówieśnikiem, którym w tym okresie życia skupia się na tym samym a facet 14 lat starszy już coś osiągnął i ma teraz parcie na śluby i dzieci co skutkować będzie tym, że taka kobieta rzuci studia i będzie siedzieć w domu z tymi dziećmi, nie wykształci się i już nigdy nic nie osiągnie i będzie od
@Perthro: Jestem trochę młodsza od dziewczyny OPa i ani ja ani żadna z moich koleżanek nie spojrzałaby na 35 latka, który w porównaniu do naszego wieku jest już stary, każda spotyka się z rówieśnikami, tu nie ma gadania o żadnych przesądach, silnych niezależnych kobietach czy facetach tyranach, to wymyśliłeś sobie ty, ja mówię tylko, że 35 latek nie jest fizycznie tak atrakcyjny jak 20 latek i to jest fakt, domyślam się,
@Perthro: Sam wspomniałeś, że taki 35 latek będzie „atrakcyjny” jeśli coś wypracował, to chłodna kalkulacja, nie pożądanie, oczywiście możesz to uznać za opinię tylko taką opinia jest najbardziej powszechna wśród młodych kobiet i dla większości stary dziad zarywający do nastolatki bo jest pewny, że jest taki atrakcyjny i lepszy od jej rówieśników będzie zwyczajnie śmieszny, oczywiście istnieją materialistki lub fetyszystkI i w nie możecie śmiało celować
@ripleyx: Jest to najzwyczajniej w świecie kwestia gustu dziewczyny. Większość faktycznie wybiera swoich rówieśników ale mam kilka takich koleżanek które zawsze miały chłopaka conajmniej 10 lat starszego od siebie. Podejrzewam, że kwestia priorytetów. Jedne będą szczęśliwsze będąc na tym samym stopniu rozwoju co partner i razem z nim poznając życie, inne będą szczęśliwsze mając duże poczucie bezpieczeństwa u boku starszego faceta.

Z drugiej strony znam też jedną taka która zawsze miała